Сергій Кульчицький, який загинув сьогодні у Слов’янську, був дуже хорошою людиною

Сьогодні на Сході сталась страшна трагедія. Не встигли висохнути очі через загибель українських вояків під Волновахою, як збили вертоліт в Словянську.  12 людей загинули: шість – зі спецпідрозділу МВС і шестеро – з Нацгвардії, в тому числі начальник управління бойової та спеціальної підготовки Нацгвардії генерал-майор Сергій Кульчицький. Один із військових вижив, отримавши важкі поранення.

Генерал Сергій Кульчицький родом з Тернополя. Про це розповідає “Погляду” тернополянин Юрій Грицишин.

“Він служив з моїм батьком ще за Союза в морській піхоті на Кольському півострові. Потім я служив під його командуванням в Івано-Франківську в Національній Гвардії (він ще тоді був Полковником). Це дуже хороша людина і Мужик з великої букви. Прикро що загинув сьогодні”, – каже чоловік.

Останні фото генерала, зроблені за тиждень до загибелі, оприлюднив у «Фейсбуці» Юрій Касьянов.

«Чому він був у цьому нещасливому вертольоті?.. Тому що він завжди літав або їздив туди, де стоять його солдати. Він не беріг свої лампаси – на броні БТР, або у відкритому дверному отворі вертольота зі зброєю в руках він захищав Україну. І робив це дуже добре. Робив це чесно. Мені пощастило бути знайомим з цією людиною», – прокоментував фото Касьянов.

“Генерал Кульчицький був дуже адекватною людиною. Також дуже відкритим і доступним. Дуже хороший командир – їздив та літав до блокпостів, де стоять його солдати. Сам особисто привозив їм воду, їжу. Дивився, перевіряв усе. На мій погляд, він був одним із найадекватніших командирів”, – розповідає  російський військовий журналіст, який вже тривалий час перебуває на Донбасі поруч із українськими військовослужбовцями, Аркадій Бабченко.

З болем співчуваємо рідним та близьким. Вічная память!

Коментарі вимкнені.