Сергій Надал бере під особистий контроль проблему з гаражами на Алясці

Міський голова Тернопіль видав розпорядження про створення комісії, яка наглядатиме за передачею земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул. Текстильна КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради», з метою дотримання прав та інтересів громадян – користувачів існуючих гаражів за адресою вул. Текстильна.

У комісію ввійшли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії Камінський В.В.,  депутат міської ради, заступник голови комісії (за згодою) Білик М.М, заступник начальника управління обліку та контролю за використанням комунального майна, секретар комісії Поливко І.М.Членами комісії стали депутати Гринчишин П.С., Карпишин Н.І., Кібляр В.Л., Ландяк П.Д., П’яла Б.П., Печіль О.В., Сиротюк М.М., Фостик В.Б.  та заступник начальника управління з питань містобудування, архітектури та кадастру Чепіль Д.В. .

Інформацію про результати роботи комісії має бути надана 26 квітня. Контролювати роботу буде Сергій Надал.

-1 thoughts on “Сергій Надал бере під особистий контроль проблему з гаражами на Алясці

  • 15:12 | 27.03.2013 о 15:12
    Permalink

    Аякже – бере! Говорять одне, а роблять інше! Обіцяли довгостроковий договір, а зараз пропонують кооперативу тільки на 3 роки!!!

Коментарі вимкнені.