Сьогодні міська рада виділить землю під Палацом Спорту, який сама довела до банкрутства

Сьогодні на сесії міської ради комунальному закладу  «Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби» відведуть земельну ділянку до 0,3981га для обслуговування будівлі за адресою бульвар Д.Галицького,2. Саме за цією адресою знаходиться і Палац Спорту.

Раніше комунальний заклад знаходився за адресою вул.Замкова, 12.   “Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби” здійснює набір дітей 6-8 років для занять у групах із загально-фізичної підготовки та основ самозахисту. До послуг мешканців міста – тренери із греко-римської боротьби, боксу, кікбоксингу та карате, спортивні зали із необхідним інвентарем для проведення занять із гімнастики, тренажерний зал. Вихованці закладу є багаторазовими призерами та переможцями Чемпіонатів України у різних вікових групах, учасниками Чемпіонатів Світу, Європи, членами збірної команди України. Кращі вихованці груп, після складання перехідних тестів із теорії та фізичної підготовки першочергово зараховуються до навчально-тренувальних груп із греко-римської боротьби, боксу, кікбоксингу та карате.

Вартість навчання становить 170 грн. 00 коп. в місяць на одну особу. Директор закладу – Телебан Андрій Михайлович.

Тепер нагадаємо про те, ще у 2011 році Тернопільський Палац Спорту став шостим учасником Всеукраїнської соціальної Програми „Спортивну Україну будуємо разом!” Завдяки компанії Nemiroff та Благодійної організації “Фонд братів Кличків” у вільне користування тернопольчанам передано відремонтований та обладнаний новим спортивним інвентарем боксерський зал.

– Новий боксерський зал із сучасним устаткуванням – про таке на початку нашої з братом кар’єри ми навіть і не мріяли. Але поруч були тренери, люди, які нас підтримували, була висока мета і ми йшли до неї. А тепер прийшов наш час підтримувати молодь та робити свій внесок у розбудову спортивної країни. І я дуже радий, що в Тернополі є люди, які готові підтримувати спорт, розвивати його, – тоді казав  Володимир Кличко.

І вже у травні 2013 року прийнято рішення визнати комунальне підприємство “Тернопільський палац спорту” банкрутом.

У Тернополі діюча влада і окремі політики не просто віддали комусь клапоть землі чи пару метрів комунального майна, а фактично в приватні руки потрапила одна з найновіших споруд у місті, яка є унікальною для всієї Західної України. Це зводили попередні покоління для майбутнього наших з вами дітей. А тепер це стало власністю кількох людей…

Як жартували в коридорах окремі свободівці, революція революцією, а дерибан – за розкладом!

Коментарі вимкнені.