У Слов’янську стара влада бере реванш, тому ситуація може повторитися!

Михайло Нечипоренко, який деякий час перебував у Тернополі, повернувся додому – у Слов’янськ.

–     Будинок цілий, вже є електрика. Воду позавчора дали, а вчора знову виключили, – розповідає він «Погляду».

Чоловік побачив багато руйнувань, але подробиці про це не розповідає, бо, каже, вже чимало ЗМІ про це писали.

– Але я побачив, що зараз відбувається реванш старої влади. Самсонова (проти в.о. мера Слов’янська Самсонова порушено справу за фактом створення НЗФ) взяли під варту, але тепер говорять, що недостатньо доказів і його в будь-який момент можуть відпустити – і він знов прийде на свою посаду. Фактично та влада, яка довела до всього, вона й далі керує. Люди, які працювали тісно з бандитами і були призначені на різні посади, досі в міськвиконкомі та виконують свої обов’язки. Вони заявляють, що нібито працювали під прикриттям СБУ. Але ж ми цих людей знаємо. Можливо для немісцевих це виглядає гарною картинкою, а нам це зовсім не подобається і не дуже правдиво виглядає. До того ж залишилось практично все керівництво міліції, нібито збираються проводити якусь там чистку, але на разі змін немає.  Сподіватись на серйозні розслідування не варто. Ми збираємо на суботу людей, не знаю скільки прийде, будемо вимагати докорінної зміни влади, інакше нічого доброго не буде. Тому ситуація знову може повторитися, – розповідає він.

Також розповідає  про те, що гуманітарну допомогу роздають колишні працівники міськвиконкому за старою схемою розкрадання, ніякого обліку немає. Існує і перепродаж гуманітарної допомоги, яка звозиться до міста з усіх куточків України.

–     Такі факти є. Сказати, що всі продають не можна, але такі факти мають місце. Знову ж таки через те, що відсутній суворий облік, можна десять разів прийти і отримати допомогу, – каже Михайло.

Коментарі вимкнені.