Сьогодні у Тернополі виступить піаніст з Нью-Йорку

12 грудня о 19.00 год. у Тернополі відбудеться другий день міжнародного джазового фестивалю “Jazz Bez”. У цей день виступить піаніст з Нью-Йорку Володимир Зайцев у супроводі симфонічного оркестру Тернопільської філармонії під керівництвом Мирослава Кріля. Квитки можна придбати у касі Драматичного театру та у барі “Коза”.

Декілька слів про сьогоднішнього учасника фестивалю JazzBez у Тернополі – Володимира Зайцева.

✔ Народився в Києві. З відзнакою закінчив Житомирське музичне училище (клас І.Ф. Очеретяної). У США закінчив MannesCollegeofMusic.

✔Лауреат багатьох фортепіанних конкурсів. Концертував на чотирьох континентах, його виступи проходили у Карнегі Хол та Лінкольн Центрі.

✔ Володимир Зайцев – багатогранний артист і шоумен, який створив унікальний жанр театру одного актора біля роялю. Це підтвердила і музична критика: «Від Чайковського до циганських мелодій, від Шопена до «Вестсайдської історії», від Баха до «Бітлз» – усе це переплітається із жартами, діалогами з аудиторією, музичними анекдотами. Унікальність виступів – у блискучих фортепіанних фантазіях, народжених власне піаністом…, який формує в залі атмосферу неформальної зустрічі у колі рідних та друзів» (І.Вейцель).

Квиточки знаєте де знайти – у касі Драмтеатру та барі “Коза”

Коментарі вимкнені.