Те, що тернопільські міліціонери на Сході незабезпечені – брехня, – активіст (фото)

Нещодавно користувач Олександр Макаренко опублікував, що у наших Тернопільських міліціонерів в зоні АТО катастрофічна ситуація з формою, немає тепловізорів, немає біноклів, и цитуємо “ничего нет”, також що вони забуті Тернопільськими волонтерами. І також обіцяв взятися за цей блок пост.

Володимир Шевченко, який сам нещодавно возив допомогу тернопільським бійцям на Схід, пробував з’ясувати приватно  у Олександра, де він конкретно був і, кому він збирається допомагати.

Він морозиться  та активно введе збір коштів під цей шумок, що у “тернопольских ментов” ничего нет! Хочу спростувати цю інформацію, так як особисто їздив до наших на місце їх розташування. Кожен хто їхав в зону АТО мав кошти(виділені) для того, щоб купити собі форму, кожен з них має берци, продуктами забезпечені та ще навіть діляться з тими хто стоїть поруч. З того що знаю і там де потрібно є і тепловізор. Крім того, мінімум кожного тиждня до них їде бус (з того що бачив і знаю)!!! Не виключаю що ще хтось допомагає! Хочу сказати що це 1200 км в одну сторону, а не 240 в дві сторони з Харкова до Ізюма! Таке треба враховувати, а обсирати Тернопільських людей, які активно допомагають своїм і під цим постом виставляти рахунки для збору коштів це цинізм!!! , – розповідає Володимир.

 

Коментарі вимкнені.