Тернопіль знову зустрічає зірок з «Лісапетного батальйону»

image description

4 червня, субота у Тернопільському міському палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса дійство, яке не залишить байдужим жодного слухача, подарує гарний настрій та приємні відчуття свята, яке є таким бажаним для кожного з нас.

На численні прохання тернополян знову у нашому місті переможці телевізійного конкурсу-шоу «Україна має талант – 2013» і просто феєричні молодиці з народним гумором та запальними піснями – Наталя Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон».

Дві години сміхотерапії, колоритні пісні та улюблені хіти – все це у новій програмі «Машина – звір і баба – грім!».

На глядачів чекає народне комедійне шоу від Наталі Фаліон, яка поміж піснями щедро сипить жартами, розповідає анекдоти, усілякі смішні бувальщини, що миттєво заряджає зал своїм позитивом.

«Лісапетний батальйон» постійно бере участь у концертах на підтримку вояків Української армії. Кошти, зібрані з попередніх львівських концертів, а це понад 76 тис. гривень, було передано пораненим бійцям добровольчого батальйону ОУН. Також частина коштів була поділена між вісьмома важкопораненими бійцями, які проходять реабілітацію після складних операцій та протезувань.

Черговий виступ у Тернополі не буде винятком!

Частина зібраних коштів буде передано на допомогу бійцям добровольчого батальйону ОУН.

Квитки у касі Тернопільського міського палацу культури «Березіль» та на сайті http://kasa.in.ua

Приходь сам та приводь друзів! 4 червня о 19:00 в ПК «Березіль»! Переможемо тільки разом!!!

Коментарі вимкнені.