Тепер, щоб потрапити на прийом до Сергія Надала, потрібно пройти кастинг у заступників

nadal_sonzeЩоб потрапити до міського голови Тернополя Сергія Надала на особистий прийом, спочатку треба записатись до заступника або секретаря ради. Це підмітила громадська активістка Олена Степанова.

  • Відбути цей прийом, а вже потім їх величність “сонцесяйний” спуститься до простих смертних, – каже вона.

Так, нещодавно з метою пришвидшеного , всебічного та об’єктивного розгляду звернень громадян на особистих прийомах вищим керівництвом міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сергій Віталійович видав розпорядження згідно якого тепер записувати всіх громадян на прийом до міського голови виключно з попереднім записом і прийомом в заступника міського голови або секретаря ради, з наступним інформуванням міського голови про результати розгляду звернень. У випадку неможливості вирішення питання по суті на прийом до міського голови представляти інформацію за підписом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Встановити графік особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, заступником міського голови – керуючим справами, секретарем ради» згідно з додатком №1(додається).

13271829_613149462193903_1126166396_o

Коментарі вимкнені.