Тернопільські депутати остаточно “поховали” ще один лікувальний заклад міста

12 липня депутати Тернопільської міської ради остаточно “поховали” ще один лікувальний заклад міста.

Сесія Тернопільської міськради затвердила ТзОВ “Оранда Лтд” проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6468 га для обслуговування нежитлової споруди поліклініки з реконструкцією під житловий будинок, зі зміною цільового призначення земельної ділянки. Йдеться про земельну ділянку на вулиці Бродівській, на якій містилася поліклініка комбайнового заводу.

У 90-ті роки цей лікувальний заклад обслуговував навколишній мікрорайон та студентів усього міста. На початку 2000-х – став джерелом конфлікту між трудовим колективом, співвласниками ТКЗ та керівництвом міста. Сторони сперечалися, судилися, мирилися, знову конфліктували, об’єднувались один проти одного.

Фінал цієї сумної історії – медичний заклад, який будували всією областю, став приватним бізнес-проектом. Невдовзі лікувальні палати та лабораторії переобладнають під квартири і, очевидно, продадуть. Комусь прибуток, а місто і далі буде жалітися на проблеми з медициною. Та чомусь, коли це питання розглядали на сесії, промовчали усі депутати. Мовчав і депутат від округу. І це ще один вирок теперішній політичній еліті нашого міста.

Свобода

-1 thoughts on “Тернопільські депутати остаточно “поховали” ще один лікувальний заклад міста

  • 12:30 | 8.08.2013 о 12:30
    Permalink

    А автор статті вкурсі, що приміщення поліклініки колишнього комбайнового заводу – ПРИВАТНЕ?! А автор статті перед закриттям поліклініки бував у ній? А він вкурсі, що обєктивно вона там нафіг не потрібна??? А вкурсі, що для того щоб хоч якось її наповнити “клієнтами” туди зганяли студентів з усього міста? І навіть це не допомагало!
    Чи може давайте потратимо купу грошей з бюджету щоб викупити приміщення і відновимо нікому непотрібну поліклініку???
    Ганьба такій журналістиці!

Коментарі вимкнені.