Тернопільській прокуратурі «закрили рота» землею у зеленій зоні?

Одвічне питання громадян: “Чому Феміда сліпа, а правоохоронні органи безхребетні?”, по малу розкривається. Про це повідомляє депутат тернопільської міської ради Андрій Шкула.

– Приміром проблему порушення діючого Генерального плану Тернополя, збоку влади, та мутні відведення земель у власність чи користування ПРОКУРАТУРА могла б вирішити шляхом оскаржень та притягнення винних до відповідальності. Але… ой! Схоже самі отримали землю неподалік літака, яку виділили в порушення діючого Генерального плану. ТАМ ПО ПАПЕРАХ І ПО ФАКТУ ЗЕЛЕНА ЗОНА… Зараз в місті йде ще один процес: прийняття змін до Генплану, якими в частині випадків легалізовують мутки попередніх років. І тут правоохоронці теж мали б реагувати. Приміром зелені зони міняють на житлові (хоч діє мораторій на зміну). Але і тут прикол – отримана прокуратурою на зеленій зоні ділянка в пропонованих змінах теж під житлову забудову. О як воно буває… – пише депутат у мережіФейсбук.

До слова,  землю прокуратурі надали ще в 2013 році і тоді ж у 2011-2014 роках було найбільше виділень всупереч діючому Генплану. І до 2015 року прокуратура могла і мала реагувати на ці порушення. Але мовчала, тепер зрозуміло чому.

Коментарі вимкнені.