Тернопільских правоохоронців від собаки врятував пістолет

Хуліган, який спочатку вчинив дебош а потім намагався втекти від правоохоронців нацькував на останніх бійцівського собаку. Від агресивної тварини не могли відбитись ані кийками ані газом… тож застосували табельну зброю. Трапився інцидент 30 липня, пише 20 хвилин.

Офіційна інформація міліції.

Молодий чоловік пізно ввечері вчинив протиправні дії в одній з літніх торгових яток, що по вулиці Симоненка в обласному центрі. Туди він приїхав мотоциклом, хоча, зі слів очевидців, був у стані алкогольного сп’яніння. Вів себе агресивно: розкидав товар, нецензурною лайкою крив працівників та відвідувачів торгової ятки.

Працівники закладу викликали правоохоронців, проте зловмисник встиг втекти. Склавши зі слів очевидців опис підозрюваного,  міліціонери  патрульної служби Тернопільського міського відділу міліції розшукали його в одному з дворів по вулиці Володимира Великого. Молодик вже встиг побувати вдома та вийти у двір з собакою.   Помітивши правоохоронців, зловмисник спочатку став погрожувати їм, відтак кинувся втікати, проте міліціонери наздогнали втікача. Аби чинити опір, тернополянин нацькував на працівників патрульної служби свого собаку.

– Пес бійцівської породи «Амстаф», виконуючи команду господаря, кинувся на правоохоронців, – повідомляють в відділі зв’язків з гро Щоб захиститися від агресивного тер’єра, міліціонери спочатку застосували гумову палицю та сльозогінний газ. Та це викликало ще більшу агресію  бійцівського собаки. Один із співробітників міліції змушений був використати табельну зброю. Попереджувальний постріл трохи втихомирив запал і господаря, і пса. Зловмисника затримали. На щастя, ніхто в даній конфліктній ситуації не постраждав.

Застосування табельної зброї – подія завжди надзвичайна, тому у міському відділі внутрішніх справ було проведено службову перевірку на предмет правомірності її використання. Висновок службового розслідування – правоохоронець діяв у рамках закону.

Даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною другою статті 342 та частиною першою статті 296 Кримінального кодексу.

Коментарі вимкнені.