Міська рада віддасть Лилу більше 12 га землі у Тернополі

Завтра під час сесії міської ради мають розглянути звернення Василя Лила про передачу кімнат в гуртожитку “Тернопільбуду” у комунальну власність міста. Та мають заслухати представника від мешканців, які проживають у цих будівлях.

Але в порядок денний сесії міської ради також включено три проекти щодо відведення “Тернопільбуду” земельної ділянки по зміні цільового призначення: площею 1,2146га за адресою вул.Галицька,7а; площею 2,5605га за адресою вул.Тролейбусна, 4 та площею 8,7300га за адресою вул.Київська-Тарнавського. Загальна площа землі становить 12,5051 га. Надіємось перед голосуванням депутати спочатку заслухають людей та обговорять процедуру передачі гуртожитків на баланс міста. Адже якщо депутати хочуть позитивно вплинути на Василя Лила, то завтра саме час. Бо до чоловіка, котрий ще нещодавно хотів від міського бюджету 9 млн. грн. за гуртожитки треба ставитись дуже прискіпливо.

-1 thoughts on “Міська рада віддасть Лилу більше 12 га землі у Тернополі

  • 00:00 | 12.06.2014 о 00:00
    Permalink

    Враховуючи заяву Лила про передачу тільки частини кімнат виникає низка питань.. по перше створити об”єднання співвласників буде не можливо, по друге громадян очікує низка позовів від Тернопільбуду щодо земельної ділянки під гуртожитками, по третє постає пиьання хто буде обслуговувати ті житдові площі, які громадяни приватизують, якщо гуртожиток в загальній площі не буде переданий в ком.власність. Знову ж таки замулювання очей громадянам, які в силу обставин не є юридично обізнаними

Коментарі вимкнені.