Тернополянам готуються розповісти про Івана Франка дещо цікаве

франкоДо 160-річчя з дня народження Івана Франка: «Франко, якого не знаємо»: дискусія за участю літературознавця Ігоря Папуші (Тернопіль)

Книгарня «Є», до 160-річчя від дня народження Івана Франка, запрошує на дискусію «Франко, якого не знаємо» за участю літературознавця Ігоря Папуші. Захід відбудеться 27 серпня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Іваан Якович Франко – український письменник, поет, публіцист, перекладач, учений, громадський і політичний діяч. Доктор філософії (1893), дійсний член Наукового товариства імені Шевченка (1899), почесний доктор Харківського університету (1906). Усебічно обдарований, енциклопедично освічений, надзвичайно працьовитий, Франко виявив себе на багатьох ділянках української культури. Був поетом, прозаїком, драматургом, критиком та істориком літератури, перекладачем, видавцем. Сюжети для творів Франко черпав з життя і боротьби рідного народу, з першоджерел людської культури – зі Сходу, античної доби, Ренесансу. Був «золотим мостом» між українською та світовими літературами.

Ігор Володимирович Папуша – український літературознавець, франкознавець, наратолог, когнітивіст, бізнес-тренер, коуч. 1998 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Індологія у творчості Івана Франка: рецепція, трансформація». Автор монографії «Modus orientalis: Індійська література в рецепції Івана Франка».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 5-9.

Коментарі вимкнені.