У листопаді буде таке ж затемнення небесних світил, яке було під час Чорнобильської катастрофи

Астрологи застерігають, що листопад – місяць одразу двох затемнень. Найсильніше за дією – сонячне – відбудеться 14-го листопада, опівночі. Під час останнього такого затемнення в Україні сталася Чорнобильська катастрофа.

Одразу два астрологи вважали за необхідне звернутися до українських МНСників, ДАІшників та інших спецпідрозділів із тим, щоби в цей час вони працювали пильніше.

У цей день Місяць перебуває в найближчій до Землі відстані. У такі дні люди особливо схильні до катастрофічних помилок, і спеціальна увага має бути до персоналу техногенно небезпечних об’єктів – атомних станцій чи водосховищ.

28-го листопада світ чекає ще одне затемнення – місячне. У ці дні астрологи радять не починати нових справ. “Ми не прогнозуємо катастрофи. Їх неможливо передбачити з точки зору астрології, але з точки зору людського фактора, ми повинні попередити людей, щоб вони були в цей період більш толерантними, більш спокійними, врівноваженими і більш відповідальними”, – попереджає астролог Юрій Буянов, пише ТСН.

Коментарі вимкнені.