У Тернополі розклеїли листівки з вимогою боронити білих дітей (фотофакт)

У Тернополі повісили банер із словами Девіда Лейна “Ми повинні захисти саме існування нашого народу і майбутнє для білих дітей”. Також були розклеєнні листівки по місту.


Довідка.
Девід Іден Лейн — американський прихильник ідей білого націоналізму.
Був членом американського Ку-Клукс-Клану та одним із засновників організації Боба Метьюза «Порядок» («The Order»), члени якої звинувачувалися у викраданнях грошей, убивствах, вибухах, виготовленні підробних грошей, організації воєнізованих таборів з метою повалення уряду США.
Лейн був засуджений до 190 років позбавлення волі за звинуваченням в організації убивства радіоведучого-єврея Алана Берга у 1984 р. Свою причетність до вбивства він заперечував. Покарання відбував у федеральній в’язниці ADX Florence у Флоренції, штат Колорадо.
Лейн був автором популярного у середовищі неонацистів гасла «14 слів»: «We must secure the existence of our people and a future for White children» («Ми повинні забезпечити існування нашого народу і майбутнього для Білих дітей»). Під час відбуття покарання писав книги за тематикою, пов’язаною з темою «теорії змови». Проповідував вчення «вотанізм» (Wotanism).
Помер 28 травня 2007 року у тюремній камері в’язниці штату Індіана.

Коментарі вимкнені.