У Тернополі тестують російськомовний паркомат з якого можна буде викликати таксі

Новий паркомат з якого, судячи з напису на екрані, начебто можна навіть викликати муніципальне таксі, встановили на вулиці Йосипа Сліпого, біля Архикатедри. З допомогою нової машини тепер можна не лише оплатити паркування а й переглядати рекламу або ж поповнити мобільний рахунок. Та от лиш муніципальне таксі кореспонденту викликати таким автоматом не вдалося. Та й немає у Тернополі муніципального таксопарку.

От тільки, як це не дивно, зважаючи на партійну приналежність більшості депутатів міськради, апарат “спілкується” із людьми російською мовою. На екрані кольорового монітора можна вибрати рубрики “Оплата парковки”, “Вызов муницыпального такси” та “Другие сервисы”, – пише 20 хвилин.

Втім водії скептично ставляться до нового паркомату.

– Нам і в старому непогано було оплачувати, – каже тернополянин Андрій Тарас. – Ліпше б поставили такий автомат, у який треба було менше грошей засовувати. Або такий, що б прибирав сміття та пил з парковки. А в цьому особливого сенсу не бачу.

Втім у прес-службі міської ради повідомили, що поки паркомат у режимі тестування. Невдовзі журналістам зроблять офіційну презентацію нової техніки і розкажуть про її переваги та пояснять чим не підходив старий автомат.

Коментарі вимкнені.