У Тернополі з’явилася ще одна спортивна зона

Універсальний спортивний майданчик для різних ігрових видів спорту (футболу, волейболу, баскетболу) відкрили 5 серпня біля загальноосвітньої школи №19. Міський голова Тернополя Сергій Надал розповідає, що у минулі роки спортивні локації облаштовували у дворах багатоповерхових будинків, а цього року нові спортивні майданчики будуть з’являться біля навчальних закладів.

«Спортивні майданчики біля навчальних закладів діти можуть використовувати під час уроків фізичного виховання, а також займатися самостійно у вільний час – зазначає очільник Тернополя. – За кошти міського бюджету такий майданчик отримає ще шоста школа, а у наступні роки практику облаштування спортивних локацій у різних мікрорайонах міста та біля навчальних закладів будемо продовжувати».

Цього року спортивний майданчик ще з’явиться на вул. Довженка, 6А. Нагадаємо, що минулого року у місті відкрито спортивні майданчики на 15 Квітня, 35, М.Вербицького, 6, Старий Ринок, 3-5, пересічення вулиці П.Орлика та Юності, у дворі вулиць Галицького, 28 та Л.Українки, 17, встановлено вуличні тренажери на бульварі «Куліша», на острівку «Чайка», у «Парку здоров’я» та «Національне відродження».

Коментарі вимкнені.