Як і хто охоронятиме Тернопіль цієї ночі

Інструктаж осіб, які виходять на нічне патрулювання міста, відбувся в Українському домі «Перемога». Цієї ночі у піших патрулях чергують 122 особи. Серед них – громадські активісти, працівники муніципальної поліції та правоохоронці, які перейшли на бік громади.

Також у місті створили та затвердили “Єдину схему оперативно-тактичного патрулювання і громадської безпеки”.

Патрулювання громадської охорони відбувається з 19 години до 6 години ранку. Безперебійно працюють 13 громадських пунктів охорони порядку працюють, тут постійно є чергові.

За словами заступника  начальника міського відділу міліції Андрія Фірмана, конфліктів між активістами та працівниками міліції немає. Щодо звернень громадян, то найчастіше це побутові конфлікти, дрібні крадіжки, сімейні скандали. На виклики прибувають активісти громадської охорони  спільно з правоохоронцями.

Також на виїздах з міста діють 9 блок-постів : Кременецький-Збаразький КП, Березовиця, Біла, Львівська траса, Смиківці (Збаразький поворот), Бережанська ДАІ, Великі Гаї (гаїівське перехрестя) та  2 блок-пости у Байківцях.

На кожному з них, за словами керівників тернопільського Автомайдану, цієї ночі чергує близько 25 осіб.

За інформацією Координаційного штабу громадської охорони, минулої ночі для чергування на блок-постах було задіяно 539 чоловік, а також 130 чоловік у чергових піших патрулях та 72 людини в охороні об’єктів.

Коментарі вимкнені.