Пообіцяв – зробив! Володимир Іванишин домігся відновлення ремонту мосту у Лисівцях

Вже четвертий день йде робота щодо побудови нового мосту через річку Серет у селі Лисівці.

Відновлення робіт відбулося за сприяння депутата Тернопільської обласної ради, кандидата у народні депутати Володимира Іванишина. Також найближчим часом, на період будівництва, буде організовано тимчасовий переїзд.

Нагадаємо, Знаний тернопільський політичний діяч Володимир Іванишин, який балотується до парламенту від партії “Сила і честь”, відвідав село Лисівці у Заліщицькому районі на Тернопільщині.

Ще на початку липня Володимир Іванишин пообіцяв, що ремонт мосту у найближчий час відновиться.

Додамо, що питання ремонту мосту у Лисівцях, який обвалився взимку цього року, залишається актуальним. Проте тривалий час ремонтні роботи споруди не провели. Люди скаржаться, оскільки кажуть, що у багатьох на другому боці від річки залишились поля та городи, до яких тепер неможливо заїхати.

Як зазначив тоді Володимир Іванишин, про проблему знає і готовий контролювати ситуацію аж до її вирішення.

-1 thoughts on “Пообіцяв – зробив! Володимир Іванишин домігся відновлення ремонту мосту у Лисівцях

  • 08:35 | 22.07.2019 о 08:35
    Permalink

    А що : якби не ДОСТРОКОВІ вибори ( фактично – ПЕРЕВИБОРИ !!! ) долбойобів бездіяльних в Тернопільській двічі барно-баранівському КРАЮ – Люди би й навіть мріяти не могли, що державна влада щось знає про ОБВАЛ МОСТУ в с. Лисівцях ??? Та ж той одіозний вертихвіст порошенків Барна Олег Степанович – навіть у всіх храмах християнських ще до Великодня “бився в груди”, що СПРАВА – “рухається” !!! Видно, тільки махлював Нашою СВІДОМІСТЮ ( аж до жнив ), треба було Нам самим бити його в груди !!! По-людськи бити…

Коментарі вимкнені.