Ціною утисків свободи слова Сергій Надал знову хоче стати мером Тернополя?

Критичних публікацій про роботу міської ради та особисто міського голови Сергія Надала за час його перебування на посаді було чимало.

Але тільки зараз Сергій Віталійович почав використовувати метод тиску та залякування журналістів.

Спочатку 24 листопада цього року міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до правоохоронних органів, зокрема прокурора міста та начальника міського відділу УМВС України в Тернопільській області з проханням вжити передбачених законом заходів та перевірити достовірність інформації (де йшлося про причетність його дружини до одного з бізнес-проектів), дати правову оцінку даної інформації та діям осіб, що її оприлюднили, в також вжити, в межах компетенції необхідних заходів реагування, про що інформувати Тернопільську міську раду (http://www.rada.te.ua/novyny/30284.html).

А вже через 2 дні міський голова Сергій Надал звернувся до прокурора міста Тернополя та начальника Тернопільського міського відділу міліції перевірити достовірність інформації, яка з’явилася в газеті «RIA+» №48 від 26.11.2014 року в публікації «Інвестпроекти: хто кого має» щодо зведення будівлі ринкової інфраструктури біля «Орнави» – критого квіткового ринку з легких архітектурних форм . В цій публікації наші колеги зачепили близького друга Сергія Віталійовича та його компаньона – Михайла Гладкого.

Найцікавіше, що раніше міський голова собі такого не дозволяв, хоча в березні 2012 року на офіційному сайті міської ради вже були перші спроби звинуватити журналістів у провокаціях (http://www.rada.te.ua/novyny/11518.html). Але тоді, принаймні, ніхто не погрожував розправитися з нашими колегами руками правоохоронців.

Невже ціною утисків свободи слова Сергій Надал знову хоче стати мером?

 

-1 thoughts on “Ціною утисків свободи слова Сергій Надал знову хоче стати мером Тернополя?

  • 17:38 | 7.12.2014 о 17:38
    Permalink

    То хіба тиск? Якщо Надал вважає, що хтось пише брехню, то має ніяк не реагувати? Нехай брехуни не думають, що можна писати будь-яку дурню і не буде ніякої реакції!

  • 21:12 | 7.12.2014 о 21:12
    Permalink

    Звичайно, що тиск. Нехай звертається до суду і спростовує інформацію. А що буде спростовувати? Що не він підписав рішення про надання земельної ділянки? Чи буде спростовувати, що не він підписував інвестиційну угоду, як голова виконавчого комітету?
    І не в компетенції правоохоронних органів надавати правову оцінку вказаної у статті інформації та діям осіб, які її оприлюднили. От, що в компетенції правоохоронних органів, так це перевірити правомірність надання земельної ділянки поза аукціоном, перевірити правомірність зміни містобудівних умов, правомірність прийняття цього об”єкту в експлуатацію. А ще, було б непагано, якби правоохоронні органи направили інвестугоду в Інститут держави та права ім. В.М.Корецького НАН України для отримання правового висновку, щодо відповідності цієї угоди ЗУ “Про інвестиційну діяльність” та щодо з”ясування чи не є ця угода удаваним правочином

  • 20:04 | 20.12.2014 о 20:04
    Permalink

    це все прояви “гіпертонічного кризу” – саме таке було коментування оцього запису дворічної давності https://www.youtube.com/watch?v=W9WJFhH8H5s. багато кому тоді довелося вилучити його – через неймовірний тиск. так що нічого незвичного не відбувається насправді – методи ті ж, тільки “жертви” – щораз нові.

Коментарі вимкнені.