Щонеділі прийом проктолога 210 грн.! + ВІДЕОАНОСКОПІЯ. Тільки у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Проктологічні захворювання можуть тривалий час протікати безсимптомно, а турбувати починають вже в запущеній стадії, яка важко піддається лікуванню. Ось чому так важливо щорічно проходити профілактичний огляд у проктолога, а не відкладати візит до тих пір, поки порушення в роботі кишечника стають очевидними: випадають гемороїдальні вузли, починається кровотеча, з’являється сильний біль.

У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» працюють лікарі-проктологи вищої категорії, кандидати медичних наук, автори наукових статей, активні учасники міжнародних з’їздів і конференцій.

У нас Ви зможете безболісно позбавитись своїх захворювань, за допомогою якісних ліків та сучасного обладнання. Виділіть всього 20 хвилин свого часу та проходьте огляд проктолога в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль», адже тільки у нас первинна консультація + відеоаноскопія лише 210 грн щонеділі! 

Аноскопія – це метод інструментального обстеження анального отвору і прямої кишки за допомогою спеціального приладу – аноскопа. Хоча ця зона, найбільш доступна огляду, часто її захворювання пропускають, тому що не проводять аноскопію.

Аноскопія найкраще підходить для виявлення анальних тріщин, геморою, свищів анального каналу, папілом і кондилом. Сама по собі аноскопія виконується кілька хвилин, безболісна і не втомлює для пацієнта.

Записуйтеся на прийом до лікаря-проктолога у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Тернополі по телефону (068) 752 52 52!

Акціє діє з 20.09.20р. по 25.10.20р.

Кількість місць обмежена.

 

Коментарі вимкнені.