Захист слуху від шуму: які навушники та беруші кращі?
Серед багатьох небезпек, що можуть чатувати на працівника промислового виробництва, чи не найпідступнішою є небезпека поступового та невідворотного погіршення — а не виключено, що й повної втрати — слуху. Основне джерело цієї загрози — шум, що видає різноманітне робоче устаткування: верстати, генератори, електроінструменти тощо.
У виробничих цехах зазвичай одночасно працює значна кількість подібних приладів, кожен з яких вносить свою частку до загального шумового рівня, тим самим підвищуючи його до небезпечної межі. І всі працівники змушені витримувати таке шумове навантаження протягом тривалих проміжків часу, ставлячи під удар власне здоров’я. Єдиний спосіб зарадити цьому — використовувати відповідне ситуації захисне обладнання 3МТМ.
Усі засоби захисту органів слуху 3МТМ за особливістю конструкції можна поділити на дві великі категорії: навушники та беруші. Звичайно, така класифікація не є вичерпною, і всередині цих великих груп існує своя градація, обумовлена рядом індивідуальних особливостей кожної окремої моделі.
Так, навушники 3МТМ мають різні захисні характеристики, що насамперед визначаються тим, яким частотам шумового навантаження може протидіяти захисний засіб. Цей критерій допомагає обрати навушники відповідні існуючому рівню небезпеки для слуху. Є й такі моделі, що краще пригнічують саме високочастотні шуми, пропускаючи низькочастотні — це надає можливість спілкуватися з іншими працівниками, не позбавляючи свої вуха захисту.
Також, обираючи захисні навушники слід звернути увагу на тип наголів’я, зокрема на те, чи дозволяє він сумісне використання навушників та касок — важлива вимога для тих, чия робота пов’язана з високим рівнем ризику ураження голови.
Беруші ж — завдяки своїй мініатюрній формі — завжди добре поєднуються із іншими засобами індивідуального захисту. А їхня мала, практично невідчутна, вага обумовлює комфортність тривалого носіння, якій також сприяє універсальність конструкції — цей засіб захисту ідеально підійде до будь-якого вушного каналу. Крім того, беруші 3МТМ виготовлені із гіпоалергенних матеріалів, що не викликають подразнень.
Основною відмінністю між різними берушами 3МТМ є те, на яку кількість використань вони розраховані. Як одноразові, так і багаторазові моделі мають свої переваги. Багаторазові беруші — зауважте, що їхнє використання має бути суто персональним — мають зручну конструкцію з ущільненнями, що дозволяють легко виймати та вставляти вкладиш у вушний канал. Однак, при
оптовій закупівлі захисних засобів на виробництво, для усіх його працівників, більш економічно доцільним та сумісним з гігієнічними нормами вибором будуть саме одноразові беруші. До речі, ви також можете придбати для одноразових вкладишів зручний дозатор 3МТМ, аби оптимізувати виробничий процес.
Тепер, коли ви маєте певне уявлення про різноманіття моделей навушників та берушів 3МТМ, то переходьте на сайт https://inta.pro/, де у відповідному розділі каталогу ви знайдете захисні засоби для органів слуху. Там ви матимете змогу детальніше дослідити індивідуальні характеристики кожного окремого товару та оформити замовлення.
У разі виникнення додаткових питань — сміливо звертайтеся до наших спеціалістів за консультацією, усі контактні дані для цього наведені на сайті.
Коментарі вимкнені.