У Тернополі викладач вишу розповідав на парах про «жіночу логіку» і дівчат, які «провокують зґвалтування»

Колишній ректор і викладач Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Володимир Кравець під час своєї лекції поширював стереотипи та сексистські упередження про жінок. Це відбувалося в межах предмету «Педагогіка: підготовка молоді до сімейного життя». Про цей випадок розповіла одна зі студенток навчального закладу Юлія. У своєму TikTok вона опублікувала фото із презентації, яку Володимир Кравець показував під час навчання.

Юлія, яка навчається на дизайнерку, висловила обурення, що замість корисного навчання по спеціальності має слухати сексистські лекції.

Скриншот із ТікТоку v_juil

Володимир Кравець, який працює радником ректора університету і професором кафедри педагогіки та менеджменту освіти, під час навчання розповідає, що «дівчата самі провокують зґвалтування», а чоловік і жінка «часто по-різному розуміють згоду на секс».

Скриншот із ТікТоку v_juil

Також у презентації особливе місце посідає розподіл на «жіночу» й «чоловічу» логіку. Зокрема, професор аргументує, що «чоловіча» логіка «правильна, побудована на фактах».

Скриншот із ТікТоку v_juil

Натомість «жіноча» логіка «служить, щоб приховано управляти чоловіком». Вона буцімто ґрунтується на принципі «як захочу, так і буде» й характеризується «загадковістю, несподіваністю, непередбачуваністю, незавершеністю фраз, розмовою натяками, приписуванням іншої причини».

Скриншот із ТікТоку v_juil

У коментарі для Wonderzine Юлія розповіла, що наступного дня після лекції одна зі студенток поскаржилася на Кравця в спільному чаті університету. Однак офіційно скаргу проти викладача поки не подавали. За словами Юлії, студенти не вірять, що це дасть результат, бо Володимир Кравець — колишній ректор університету й викладає на багатьох факультетах. Утім, Юлія впевнена, що потрібен розголос.

Повага

-1 thoughts on “У Тернополі викладач вишу розповідав на парах про «жіночу логіку» і дівчат, які «провокують зґвалтування»

Коментарі вимкнені.