Найкраще вишиване вечірнє плаття – випускниці Тернопільської школи №20

Випускниця Тернопільської школи №20 Катерина Семенець.
Випускниця Тернопільської школи №20 Катерина Семенець.

Як сказав ведучий випускного у Тернополі Сергій Притула, Тернопіль – перлина Західної України. У Тернополі живуть найкрасивіші, найрозумніші, найталановитіші дівчата і жінки, які вміють вишивати найбарвистіші в світі вишиванки. А якщо не вміють, то знають, де їх купити.

У традиційному конкурсі на кращий вишитий український костюм в рамках загальноосвітнього свята «Випускник-2016» за результатами висновків комісії в номінації «Вишиване вечірнє плаття» перемогла випускниця Тернопільської школи №20 Катерина Семенець. Катерину нагороджено грамотою управління освіти і науки Тернопільської міської ради та грошовим сертифікатом від Тернопільської міської ради на суму 1000 гривень.

Ще з самого початку, коли йшлося про вибір випускного плаття, ми з мамою зупинилися на варіанті з вишивки, бо вишиванка супроводжує мене із самого народження, розповіла кореспонденту “Погляд” Катерина Семенець. – Для створення саме вишитого плаття, багато ідей почерпнули в інтернеті. Сукню вишивала мама, часові рамки  орієнтовно пів року. Я задоволена результатом.

Інші переможці конкурсу на кращий вишитий український костюм  в рамках загальноосвітнього свята «Випускник-2016»:

vypusknyj0118

*
vypusknyj0117

*
vypusknyj0116

*
vypusknyj0115

Ірина Юрко.

Фото автора.

Коментарі вимкнені.