Що “навангував” тернопільським випускникам Сергій Притула

vypusknyj0089

Цьогоріч ведучим на урочистостях свята Випускник-2016 був знаменитий шоу-мен Сергій Притула, він же Тернопільський Сірий. У день випускного, 28 травня, Сергій Притула мав ще однин привід для святкування в Тернополі – 6-річчя першого україномовного гумор-шоу “Вар’яти”, з цієї нагоди ввечері відбувся концерт.

Ностальжи

– Мій випускний відбувся 19 років тому. У нас було дві відеокамери і жодного мобільного, – пригадав Сергій Притула. – А тут така батарея операторів, наче Порошенко інтерв’ю дає! З цього дня ви, випускники, офіційно оголошуєтеся дорослими. Якщо ваша мама скаже, шо знає шось ліпше, покажіть їй свій атестат і хай мама мовчить. Вітаю і батьків, адже сьогодні так само ваше свято, бо, починаючи з сьогоднішнього дня, вже не треба здавати на штори – алилуя! Сьогодні ваш вечір, педагоги, тому що сьогодні можете собі добре «дати» і вас ніхто не засудить, бо нарешті всі оті-во-во йдуть від вас!

Притула робить селфі з тернополянами. Це -шоу-бізнес, крихітко.
Притула робить селфі з тернополянами. Це – шоу-бізнес, крихітко.

Як же без інтриги від Притули?

– Маю дар пророцтва, тому хочу вам всім сьогодні «навангувати»: Серед всіх випускників, які тут присутні, жодна людина не стане лузером, ніхто з вас не зіп’ється, всі будете успішними. Всі, хто по праву руку від мене, будете директорами, хто по ліву руку – начальниками. Тільки та дівчинка, в рябенькому, яка «втикає» в телефон, будеш ветеринаром, бо ти мене не слухаєш. А ти, хлопачко з метеликом в темних окулярах, який косить під Джеймса Бонда, будеш власником першого аквапарку на Тернопільському ставі. А отой, коло тебе, буде власником того тернопільського ставу, який дозволить тобі побудувати той аквапарк. А через два місця  від вас сидить чувак, який посадить того, який привласнив собі тернопільський став. Як добре, шо ми всі знайомі! Сьогодні свято для всіх, але я хочу розпочати зі скандалу. Шо ж це коїться, люди добрі?! Та чи ж заради того Вона сьогодні встала в 5-ій ранку і поперла в перукарню, бо більше не було місця? Чи для того Вона так довго обшивала пацьорками сукенку, шоб нині назвати свято просто «Випускний»?

vypusknyj0097

 

Серед представників влади, які звернулися до тернопілських випускників, для одного цей день був особливим ще й тому, що цьогоріч і його син став випускником – йдеться про голову Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука: «Для мене сьогодні, мабуть, найбільш хвилююча пора в житті, адже і мій син став випускником, – сказав Віктор Вікторович. – Бачу, як він подорослішав. Вірю, що наші діти стануть гідними патріотами».

Розважала випускників і гостей свята без сумніву талановита молодь міста:

vypusknyj0092
*
vypusknyj0100
*
vypusknyj0101
*
vypusknyj0102
*
vypusknyj0105
*
vypusknyj0106
*
vypusknyj0110
*
vypusknyj0112
*
vypusknyj0113
*
vypusknyj0176
*
vypusknyj0177
*
vypusknyj0178
*
vypusknyj0179
*
vypusknyj0187Гурт Los Colorados завершив урочистості «Випускник-2016» у Тернополі.

vypusknyj0180
Ірина Юрко.

Фото автора.

Коментарі вимкнені.