Надія Гураль: “Зимова тема посідає особливе місце в творчості”


Передноворічний час багатьох спонукає аналізувати рік, підбивати підсумки… Яким був 2010 для Надії Гураль?

В мене вже склалася така традиція, в кінці кожного року складати план звершень на наступний рік. Я записую все на листку, кладу в папочку і лише 1 січня нового року її відкриваю. Мені завжди цікаво подивитися, про що я мріяла рік тому, що з того списку досягнула, а що сталося зовсім не так, як планувала. Рік, що минає, запам’ятається мені великою кількістю концертів в багатьох містах Західної України, зйомками відео-кліпу „Село моє”, книжечкою для дітей „Читайко-малювайко”, яку я роздавала діткам-сиротам, початком роботи офіційного сайту: www.nadiagural.com , а також цікавими знайомствами з відомими артистами та просто хорошими людьми.

У репертуарі є одразу кілька зимових пісень. Стараєшся щось зробити до свята, чи просто ця пора надихає?

В кожної пори року є своя неповторність, яка звичайно надихає. В мене є пісні, пов’язані з кожною з них. Зимова тема посідає особливе місце в творчості кожного співака, адже зима – це пора Новорічних корпоративів і телезйомок, тому артист прагне мати в своєму репертуарі хоч одну зимову пісню. В мене їх аж три і ще є парочка в запасі на наступні роки. Бо восени, коли починається підготовка до зйомок новорічних програм, а самою зимою ще й не пахне, дуже важко змусити себе написати новорічну пісню. Пам’ятаю, так намагалася створити собі відповідний зимовий  настрій, передивилася купу новорічних фільмів і все одно нічого з цього не вийшло. Тому пісні про зиму я пишу взимку, щоб до наступних зимових свят думати лише про нові костюми, і все що створить глядачеві новорічний настрій.  .

Про що мрієш у 2011 році?

В мене багато творчих планів на наступний рік, які з Божою допомогою буду втілювати в життя, а що стосується не творчих мрій, то дуже хочу, щоб близькі і дорогі мені люди були здорові і продовжували бути поруч зі мною.

Чи віриш у гороскопи та передбачення?

Не вірю ні у гороскопи, ні у передбачення, але з тим що вони іноді збуваються або збігаються з дійсністю – іноді погоджуюсь. Вважаю що це не пов’язано з правдивістю і дієвістю тих самих гороскопів а лише з принципом самопрограмування людей, які у це вірять. Я переконана – що плани на майбутнє я повинна будувати сама і  намагатися їх дотримуватися, а не заповнювати свою свідомість чужими планами на своє життя.

Символ наступного року білий кролик, або кіт, не хочеш завести собі такого «символа» вдома?

А у мене уже другий рік поспіль такий „символ” проживає – біленька пухнаста кішечка „Пушинка”.  ЇЇ малесеньким котенятком підкинули в ресторан, де я співала; ніхто не захотів забрати – довелося мені. Хоч в мене вдома вже була доросла чорна кицька і я дуже переживала, що вона не прийме кошеня. Спочатку так і було, але дуже скоро вони подружилися і навіть до тепер разом сплять, разом граються, бешкетують, але завжди приносять мені купу радості, піднімають настрій, лікують і продовжують дивувати своїми інтелектуальними здібностями та майже людськими рисами характеру.

Чи влаштовували несподіванки прихильники? Може, щось дарували незвичайне?

Я дуже щаслива, що в моєї творчості є багато прихильників, які мені постійно пишуть, коментують нові роботи, підтримують і підбадьорюють, часто телефонують під час прямих ефірів і говорять багато приємних теплих слів.

З несподіваних вчинків пригадую, як після концерту у Золочеві підійшов мужчина і попросив підписати йому 200-гривневу купюру, мовляв: колись продам за великі гроші (чого йому щиро бажаю J).А дарують, як правило, м`які іграшки, які я дуже люблю, маю вдома вже немалу колекцію таких подаруночків.

Та найбажанішим дарунком для мене, як і для кожного артиста, є вдячні оплески глядачів та їхні усмішки, які найкраще говорять про те, що моя творчість подобається і потрібна.

Багато співаків зустрінуть свята на роботі. Де ти святкуватимеш Новий рік і Різдво?

Мені також не доведеться відпочивати у Новий рік, як і іншим моїм колегам по професії, проте на Різдво я за будь-яку ціну буду за родинним столом куштувати святкові страви і нарешті мати трішки затишку.

Розмовляла Зоряна Биндас


Від усієї душі зичу читачам «Погляду» великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає всі ваші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир та взаєморозуміння, а у серцях завжди звучить чарівна музика справжнього, взаємного кохання.

Ваша Надія Гураль.

Коментарі вимкнені.