Музей політв’язнів у Тернополі “огорнули” у синьо-жовті кольори (фото)

Мури Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язні огорнулись у синьо-жовті кольори. Завершено вивішення від Дня Прапора України, і від недавна 60-метрове українське знамено довжини та майже 3 м. ширини оточило всю територію внутрішнього прогулянкового дворику музею політв’язнів.
Також до ДНЯ СВЯТОЇ ПОКРОВИ, 18-ти ЛІТТЯ ІСТОРИКО-МЕМОРІАЛЬНОГО МУЗЕЮ ПОЛІТИЧНИХ В`ЯЗНІВ ТА 72-ї РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ УПА намальовано нарізку з різних періодів історії України на одній стін Тернопільського музею політичних в’язнів “УКРАЇНА В БОРОТЬБІ” – яку в подальшому освятять.
Завідувач музею Святослав Кравчук спільно із колективом музею запрошує усіх бажаючих в день великого християнського свята «Святої Покрови» 14 жовтня 2014 року в 11:00 годині відвідати Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів та взяти участь в урочистостях з нагоди 18-ти річчя від дня створення даного музею та річниці заснування Української Повстанської Армії.
У вище вказаний день на території внутрішнього двора музею відбудеться освячення настінного панна «Україна в боротьбі» та новоствореної «Хоругви музею».

Святослав Кравчук

Коментарі вимкнені.