Біженці зі Сходу у Тернопіль прибувають у надзвичайно важкому психологічному стані

Я забуксувала. Для родини Зайчиків житла нема. Виплати на Михайлика найближчим часом не світять, так, як в батьків на руках нема свідоцтва про народження, лише витяг. З предметами побуту, засобами гігієни, хімією медикаментами та продуктами туго : доводиться купувати за готівку.
Третій місяць стоять промислові швейні машинки готові до роботи, сидять біженки готові шити розгрузки, спальники, бушлати. Є хороша задумка зимових комплектів одягу для добровольчих батальйонів.Третій місяць я не можу випросити у влади приміщення для цього. З приміщенням під прийом, сортування та роздачу гуманітарки підсобили Євангелісти, дай їм Боже здоров»я.
Біженці продовжують їхати. Люди прибувають в надзвичайно важкому психологічному стані, без коштів, без теплих речей, без надії, часто вже без власних домівок. Залишають в зоні воєнних дій без світла, газу та пенсій старих і хворих батьків, котрим покинути рідні місця і податися світ за очі – рівноцінно смерті.

Отримала посилку з Америки з дитячими речами і зразками натовської форми. Також два пакунки з Італії – дитячий вживаний одяг.

Звіт по коштам:
+ 200 грн
– 600 грн продукти
– 450 грн медикаменти
– 480 грн засоби гігієни
– 360 грн побутова хімія
– 510 грн пальне
– 250 грн амортизація авто

Залишок: 12 760 грн. 50 евро 70 дол
__________________
т. 097 38 49 602 ПриватБанк к\р 5168 7420 1562 2552 отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектів

Коментарі вимкнені.