Офіційна інформація: сьогодні у лікарні померли двоє тернополян з COVID-19
У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ЛІКАРНІ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ ПОМЕРЛО ДВОЄ ТЕРНОПОЛЯН З ПІДТВЕРДЖЕНИМ КОРОНАВІРУСОМ. Про це повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом.
Читати далі









