Сергій Надал по неділях більше не буде спілкуватися з тернополянами

Відтепер прямі ефіри на радіо із Сергієм Надалом відбуватимуться не у неділю, а в п’ятницю. Про це 8 вересня неодноразово нагадувала ведуча ефіру Зоряна Биндас. Час зустрічі із мером не міняється – з 14.00 до 15.00.

Нагадаємо, прямий ефір із мером відбувається у форматі міні-звіту очільника міста про актуальні події, та відповідей на телефонні дзвінки мешканців у студію УХ-радіо.

-1 thoughts on “Сергій Надал по неділях більше не буде спілкуватися з тернополянами

 • 21:39 | 8.09.2013 о 21:39
  Permalink

  А потім – і взагалі відмінять.
  Мотивація проста: ніхто не телефонує, отже – усі проблеми вирішені (дитячі майданчики, дашки над під’їздами, дороги і тротуари, зелені насадження, водопостачання і каналізування, освітлення, благоустрій, стан довкілля та багато іншого – все о’кей).
  Тернопільського очільника можна зрозуміти – щонеділі спілкуватися з громадою є вчинком доволі жертовним і ризикованим. Але, запровадивши такий формат інформування тернополян та одержання інформації про нагальні проблеми у місті з перших вуст, С.В.Н. просто зобов’язаний робити це до кінця каденції. Зрештою, витрачання свого “дорогоцінного” часу на людей міському голові реально та відчутно компенсують надбавки та преміальні до базової заробітної плати.
  Однак, люди до доброго звикають швидко – так само і відвикнуть.

  • 21:54 | 8.09.2013 о 21:54
   Permalink

   Ви шо, ніколи не чули цих ефірів? Як то люди не телефонують??? Буває інколи, що меру нема навіть коли слово вклинити – постійні дзвінки в студію.
   Складається враження, що ви просто тролите. Бо ж в новині зазначалося, що ефіри таки і надалі будуть – міняється лише день їх проведення. Кому і від чого треба відвикати???

   • 22:29 | 8.09.2013 о 22:29
    Permalink

    Нормальні люди по п’ятницях перебувають на робочих місцях і створюють національний продукт (додану вартість), а не слухають радіо + набирають комбінацію цифр на свої телефонах (до речі – службових).
    Одночасно, постає питання: – Чи перебування міського голови міста Тернополя у студії приватного радіо в робочий час є передбачене у його (міського голови) службових обов’язках?! Впевнений, що – ні. Це – черговий лохотрон тернополян, зауважте – за наші гроші.
    Наголошую: – недільний формат був власною піар – ініціативою С.В.Н. Тепер він вирішив “красиво” позбутися цього, повсюди розхваленого обов’язку. Будь – ласка, дуже прошу. Але тернополяни повинні розуміти істинний стан речей та подій.
    P.S. Пані Люба! Щиро дякую за активну позицію. Але тримайте свої враження при собі, оперуйте виключно фактами. А у своїх міркуваннях будьте більш конструктивними, жіноча логіка це передбачає. До зустрічі у всесвітній павутині!

    • 22:35 | 8.09.2013 о 22:35
     Permalink

     в чомусь ви маєте рацію. І оцей пост мені імпонує більше, ніж перший 😉 Власне, в якому саме у вас було менше фактів))))) Бо те, що ніхто не дзвонить, то аж ніяк не відповідало дійсності.
     А щодо п’ятниці – погоджуюся з вами, але розмірковую також, що мабуть в неділю людям важче було би додзвонитися до голови, бо вони перебувають в селах, на дачах, тощо, хз.
     Щодо активно позиції – то я б не назвала це позицією)))) То просто моя заувага. І не враження, а власне, спостереження. Стосувалися вони в основному частини вашого комента про те, що ніхто не дзвонить на ефір. А щодо міркувань… міркування на те і є міркуваннями, що не зобов’язують людину до конструктиву))))) 😉

     • 13:25 | 11.09.2013 о 13:25
      Permalink

      Все банально просто: змінились умови ліцензії для радіо, то від Надала взагалі не залежало. Тому тепер пятниця. Недільних ефірів не буде більше взагалі

Коментарі вимкнені.