“Правий Сектор” розпочав боротьбу з єдиною в Тернополі церквою Московського патріархату

pravyjsektor8Майже два десятки представників обласного “Правого Сектора” розпочали недільний ранок біля єдиного в Тернополі осередку Московського патріархату – Кафедрального собору Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, – що на перехресті вулиць Бандери та Коновальця. Акція має мирний характер, “правосеки” лише розмовляють з перехожими, вручають інформаційні листівки. Втім, респонденти інколи відповідають агресивно.

Як повідомив керівник Тернопільського обласного осередку “Правий Сектор” Назар Сарабун, нині в Тернопільській області є понад 110 церков, підпорядкованих Московському патріархату. “За останні два роки вдалося у Київський патріархат перевести лише 11 парафій, – каже Назар Сарабун. – На відміну від Почаївської лаври, маю великий сумнів, що про “головний офіс” московського патріархату в Тернополі багато кому відомо. Нині перехожі отримують інформаційні листівки, встановлено стенди, проводимо опитування про ставлення тернополян до цієї церкви. Результати моніторингу будуть висвітлені на наших інформаційних сайтах незабаром. Ця акція – наша позиція щодо церкви в Тернополі з проросійськими намірами”.

pravyjsektor4

Наступний крок у цій темі, як обіцяє “Правий Сектор”, – юридична допомога парафіянам у переведенні парафії під юрисдикцію Української Церкви.

pravyjsektor5

*
pravyjsektor1

-1 thoughts on ““Правий Сектор” розпочав боротьбу з єдиною в Тернополі церквою Московського патріархату

 • 17:40 | 24.07.2016 о 17:40
  Permalink

  “За останні два роки вдалося у Київський патріархат перевести лише 11 парафій” – ну думаю, тут нарешті зрозуміло, як переходять парафії з УПЦ в УПЦ КП!!! Правильно, вони не переходять добровільно, їх ПЕРЕВОДЯТЬ!!! За допомогою брехні та фізичної сили! Адже якби це все було правдою, що кажуть представники правого сектору, що понаписувано на їх агітках, то цією інформацією вже б займалися слідчо-оперативні підрозділи Служби безпеки України, та проходили масові арешти в УПЦ. А так нічого! СБУ каже що ця вся інформація не відповідає дійсності і немає ніяких арештів!! То кому це вигідно? Безумовно Київському патріархату, за який проводили цю брехливу пропаганду ці звичайні тітушки в камуфляжній формі(патріоти проводять війну в зоні АТО, а не в Тернопільській області як ці тітушки)! То невже Київський патріархат опустився до такої брудної проповіді, що виражена в брехні, наклепі, розпалюванні ненависті, бійки і примусу???

  • 20:41 | 24.07.2016 о 20:41
   Permalink

   По- перше, пане, доводжу до Вашого відома, що більшість цих як ви назвали тітушок воювали, зокрема керівник обласного ПС.

   По-друге, поцікавтеся, в жителів села Колосової, Катеринівка та інших, як і чому переходили церкви з підпорядкування Москви до УПЦ КП. І дізнаєтесь багато цікавого! Наприклад те, що місцеві батюшки не пускали прихожан до церкви, не хотіли святити хати та могили. Всі жителі переходили добровільно. Місцеві московські батюшки підкупляли суддів і проводили активні гоніння селян через це. Тому то вони і шукали допомоги в Правого сектору.

   По-третє, дійсно цікаво як після того, коли місцевий журналіст опублікував статтю, де є фото з книгами, в яких розповідається, що всі українські воїни, то зрадники, що України ніякої не може існувати, бо це частина Росії, і що нам просто необхідно приєднатися до північно-східного “сусіда”. І знаєте де ці книги продаються? В Почаївській Лаврі! Та й Інтернет переповнений різними відео, де промосковські попи розповідають аналогічні речі. Чому до сих пір СБУ не перевіряє МП хоча б по факту розпалювання міжнаціональної ворожнечі? Мені поки що невідомо, але це ставить під сумнів компетентність наших органів правопорядку.

   І ще добавлю від себе, хлопці з ПС молодці! Скільки їх воює на фронті, скільки з них вмирає… І причому не маючи ніяких пільг. Та й багато з тих, хто повернувся з війни продовжують і тут боротьбу з ворогом, адже і тут ворогів вище голови. Справжні захисники нації! Так тримати

   • 22:01 | 24.07.2016 о 22:01
    Permalink

    Бійці Правого сектору, що воюють в зоні АТО і захищають Україну є героями, а члени правого сектору, що творять бардак в Тернопільській області і агітують за УПЦ КП, є звичайними тітушками! Не треба нам тут війни в Тернополі! Хочете воювати і наводити порядок, ласкаво просимо в АТО!
    А щодо другого вашого зауваження Тарасе, то воно щось дуже нелогічне якесь. Якщо проблема у вищеназваних вами селах, була тільки у священиках, то все вирішувалось би дуже просто – жителі села не впускають священика(одна фізична особа) в храм і все! І просять поміняти -все! Але чому там були фізичні побиття людей жителів цих сіл, тітушками з ПС, коли всі жителі села проти однієї людини-священика? Відповідь дуже проста -: бо далеко не всі жителі були проти священика чи проти УПЦ, і захищали свій храм від тітушок ПС! Розумніше і по закону, ті хто хочуть УПЦ КП могли створити нову релігійну організацію і все, і ніхто не свариться! Але тоді треба будувати храм і вкладати кошти, а так УПЦ КП, за допомогою тітушок з ПС, забрали собі все готове, тобто звичайне пограбування у вигляді рейдерства! Але хто звинувачує УПЦ КП? Всі в цих діях звинувачують ПС!!?
    На третє ваше зауваження, мушу віжповісти вам також зауваженням! Якщо журналіст щось там зняв в Лаврі, чому не зробив юридичну фіксацію факту? Чому порушення закону не фіксується і не передається у правоохоронні органи? Чи може порушень немає? А все це наклепи? Не вам Тарасе судити про компетентність СБУ, маєте факти порушень закону, приность в відповідні органи, а не розводьте теревені! Поки немає фактів – все є брехенею і наклепом!
    І ще, хто хоче захищати Україну, то ваші вміння і сила знадобляться на контрактній службі в ЗСУ, захищайте Україну в зоні АТО, там ви захисники, там ви герої! Хто хоче воювати і створювати конфлікти в Тернопільській області – тут ви будете виключно тільки бандитами!

    • 07:30 | 25.07.2016 о 07:30
     Permalink

     Тобто для Вас боєць буде Героєм, аж поки не приїде із фронт і піде на акцію, яка Вам недовподоби? Якось нелогічно, типу одного дня він для Вас Герой, а потім пішов на акцію і зразу став тітушкою? Нелогічні Ви!

     Жителі села- це тітушня привезена з Лаври, щоб захищати батюшку? Чи родичі та прислужники промосковського храму, які мають з того зиск? Так, можливо, не всі були згідні, але більшість жителів села на зборах проголосувала за перехід і отримали всі необхідні документи в обл.раді. І щоб Ви , Пане, знали, що в селах зазвичай ключі від церкви має батюшка, тому без нього потрапити у храм нереально.

     Розумієте, СБУ має працювати так, щоб про такі сепаратистькі речі знати раніше, ніж це висвітлить черговий журналіст. І присікати це до того як з’являться купи зазомбованих прихильників патріарха Кіріла.

     Пане, бійці ПС в більшості своїй не йдуть на контрактну службу, а йдуть в ДУК ПС, де є добровольцями без грошей і похвал. А потім вони приїжджають сюди і всякі диванні герої, типу Вас, починають називати їх тітушньою.

     • 09:19 | 25.07.2016 о 09:19
      Permalink

      Садити треба таких горе-героїв, які провокують і розпалюють міжконфесійні ворожнечі. Це посягання на свободу віросповідання! За таке передбачається покарання! Навпроти православного храму є костел, чому ПС не йде туди, чому поляки мають бути на українській землі, тим більше, що месси води проводять не на рідній мові, а в нас на церковно-слов”янській (не на російській, наголошую, як дехто вважає). Проповіді в нас виголошують виключно на українській мові, тому що священики – тернополяни, які живуть і працюють тут, годують свої сім”ї, за що їх гнати?Чому не женуть всякого роду секти з Тернополя, а ще виділяє влада їм землю для будівництва, і не де-небудь, а в паркових зонах, вирізуючи дерева. А нашу церкву побудували в полі, на пустирі, люди пам”ятають, як закладали перший камінь. Чому нам не дати можливість спокійно молитися в своєму храмі, який ніколи не славився політичною пропагандою. Ми хочемо миру, а не війни, для цього і був організований Великий Хресний Хід за мир в Україні, багато вірян з Почаївської Лаври вирушили на Київ молитися за Україну, за мир і спокій. За розкольників я взагалі мовчу. Коли вони виникли в 1992 році? 20 років назад, а до того була одна Православна Церква. Їх ніхто не визнає, особливо Вселенський Патріархат. Історію вчіть. Людям, яких змушують переходити в КП треба казати всю правду, а не викрикати лозунги.

     • 09:29 | 25.07.2016 о 09:29
      Permalink

      Почитайте ст.161 КК України як карається такий злочин як розпалювання міжнаціональної і релігійної ворожнечі. То хто ці люди в камуфляжах, які чинять ці протиправні дії герої чи злочинці? Задумаймось українці…

  • 13:26 | 25.07.2016 о 13:26
   Permalink

   Покажи свою морду “побер хреновий”, щоб знати кого , , ,

   • 14:00 | 25.07.2016 о 14:00
    Permalink

    Опана! Мабуть на болючий мозоль наступили. Чи це так гарно вчить про Християнство “Київська наша Українська церква”? Я візьму до уваги і друзям покажу яке це вчення про Християнство “Київської нашої Української церкви”! Краще йдіть в Іслам!
    А Адміністрацію цього сайту, та правоохоронні органи, прошу звернути увагу на повідомлення написане під логіном “Zvir”, що містить нецензурну (антиХристиянську) лексику, та несе погрозливий зміст, і вжити заходів відповідно до своїх службових обов’язків.

   • 20:36 | 26.07.2016 о 20:36
    Permalink

    А ти “дич”, що маєш якісь пропозиції? Хочеш в сізо попасти? Ти уявляєш собі, що хоч хтось мене пальцем зачепить, ти ж перший підозрюваний! Знайдуть тебе за АйПі адресою. На запит поліції, адміністрація сайту надасть всі необхідні дані.

 • 12:28 | 25.07.2016 о 12:28
  Permalink

  Розігнати це московське кодло!! Люди, якщоьви не має змоги з будь яких причин, боронити землю на сході, то ми мусимо наводити лад хоча б у своїй області. Невже у нас стільки страху, що не можемо вигнати цю наволоч, яка прикривається Святим Хрестом, а насправді веде пропаганду за “восойденение с расеюшкой матушко”. І обгаджує Київську нашу Українську церкву, на нашій же Землі. Гнати кодло, лиш спільними зусиллями.

  • 14:15 | 25.07.2016 о 14:15
   Permalink

   Хм, а от мені цікаво, хто ж все таки стоїть за кулісами цієї гри в ляльковий театр? Люди живуть в одній країні на одній землі і їх так легко всіх розсварити, під будь якою причиною? Чому Українці так дозволяють собою керувати, та невже та літня людина, чи молода людина із храму щось вирішує на рівні країни, це люди які вирішують все тільки на рівні свого приватного життя, люди ви що взагалі подуріли так вірити абсурдним ідеям, що вірний храму може воювати проти цілої країни з понад сорокамільйонним населенням? Але якщо Українці так легко дозволяють собою керувати, то ними потрібно керувати, а як інакше? Начальство керує рабами. Моя порада: нехай спитає кожен(з обох таборів) у того хто посилає його кудись, чи наказує робити, а яка особиста його вигода в тому, що особисто кожен отримає від тих чи інших дій? Чи буде як завжди, народ як бидло між собою посварити, а начальство стане народними депутатами та міністрамиі буде сміятись над стадом овець????

 • 14:55 | 25.07.2016 о 14:55
  Permalink

  Українці, раджу вам прийняти Іслам! Якщо ви так сваритесь за свою релігію і звинувачуєте у всьому свою віру, то прийміть Аллаха як свого Бога та пророка його Магомета! Якщо ви так сваритесь за свої храми, то переробіть їх у мечеті! Уявіть собі скільки мечетів буде у вашому Тернополі! Та ваш Тернопіль можна зразу ж зробити містом мечетів! Прийміть це добровільно – і буде один Аллах і один пророк Магомет! І ви більше не будете сваритись через свої віри! Слава Аллаху!

 • 07:24 | 26.07.2016 о 07:24
  Permalink

  Нешановні любителі МП! Підчас окупації Криму, Українські церкви мирно не пікетували, а одразу агресивно захопили, священників виштовхували з погрозами вбити. Так що стулили б ви пельку, бо терпкць не гумовий.

 • 10:41 | 26.07.2016 о 10:41
  Permalink

  Я бачу вам не подобається ваша Християнська віра. Тому закликаю вас прийняти Іслам! Іслам приведе вас до єдності у вірі! А храми Тернополя перебудуємо на мечеті! А ці хлопці у плямистій формі зможуть стати воїнами Аллаха! Тернопіль стане сильним мусульманським містом. Тернопіль -місто мечеть!

 • 20:38 | 26.07.2016 о 20:38
  Permalink

  Я тут спостерігаю як коментується даний випадок і помічаю, що скоро правий сектор в найми піде не тільки до УПЦ КП, а й до мусульман! Новий ІДІЛ буде 🙂

Коментарі вимкнені.