У Тернополі лікарі заробляли на ремонті

Тернопільські державні фінансові інспектори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль Державного територіального галузевого об’єднання «Львівська залізниця» і виявили порушення, що призвели до втрат 116 тис. грн.
Основна частка цих втрат – це матеріальні збитки на суму майже 85 тис. грн, завданих лікарні внаслідок завищення вартості та обсягів ремонтно-будівельних робіт.
Ревізією також встановлено покриття лікарнею видатків сторонніх юридичних осіб (орендарів),зокрема вартості спожитих ними комунальних послуг, за рахунок бюджетних коштів. Таким чином незаконно використано більше 7 тис. грн.
Ще одне вагоме порушення стосується Бюджетного кодексу України, згідно з яким кошти, утримані із заробітної плати після її перерахунку, мають бути повернуті у бюджет. Однак, керівництвом та бухгалтерією відділкової лікарні цього не було зроблено і тому державний бюджет недоотримав більше 10 тис. грн доходів.
Більше 12 тис. грн фінансових втрат, виявлених у лікарні, стосуються порушень з нарахування та виплати заробітної плати. Мова йде про зайво нараховані доплати, неправильне проведення індексації зарплати, оплату праці сумісникам за невідпрацьований час тощо.
У лікарні також мало місце зайве списання бензину та недостача товарно-матеріальних цінностей.
Про виявлені ревізією порушення надіслано інформацію в правоохоронні органи, – повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.