У Тернополі обіцяють вирішити одну із найбільших проблем

До кінця року у Тернополі хочуть вирішити одну із найбільших проблем – влаштування дітей у дитсадки. Відтак, новий дитячий садок №4 на вул. Київській розпочав свою діяльність ще 15 жовтня. Наразі цей заклад відвідують 90 дошкільнят, які навчаються у чотирьох групах. Окрім того, одна група працює 12 годин для зручності тих батьків вихованців дитсадку, які працюють.

Батьки задоволені умовами у дитячому садку. Адже заклад утеплили, обладнали індивідуально-тепловий пункт, закупили кухонне, медичне, пральне та інше необхідне обладнання, облаштували ігрові кімнати.

«На початку року у черзі у дитячі садки було понад 500 дітей. Завдяки відкриттю чотирьох груп у діючих дитячих садках та відкриттю дитсадка №4 частково проблему вдалося вирішити, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Плануємо скоро відкрити ще п’ять додаткових груп у діючих дитсадках за кошти міської ради та Представництва ЄС, який будуть відвідувати діти переселенців та маленькі тернополяни».

До слова, сьогодні ще триває ремонт у дитсадку на вул. Юності, який заплановано відкрити ще цього року. Там функціонуватиме шість груп.

Коментарі вимкнені.