Що робили студенти у володіннях Гадза

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром» активно співпрацює з профільними вищими начальними закладами сільськогосподарського спрямування. одним із пріоритетних напрямків у цій співпраці – є проведення наукових практичних екскурсій, семінарів та навчань на базі власного підприємства.
У ці дні відбулася науково-практична екскурсія для студентів Бучацького Державного аграрно- технічного коледжу Подільського ДАТУ. Майбутні агрономи та спеціалісти с/г галузі мали змогу ознайомитися з новітніми технологіями вирощування найрізноманітніших на полях ТОВ «Бучачагрохлібпром».
«Подібні екскурсії, зазвичай, складаються з двох етапів – теоретичного та практичного, – розповів директор насіннєвого заводу ТОВ «Бучачагрохліпром» Михайло Євусяк. – Наші спеціалісти розповідають студентами про новітні технології вирощування сільськогосподарських культур. Обов’язковим є виїзд на наші поля, де вже наглядно можна продемонструвати майбутнім спеціалістам впровадження цих технологій.»
За словами керівника насіннєвого заводу, «Бучачагрохлібпром» вже багато років співпрацює з спеціалізованими вищими навчальними закладами. Зокрема, вже багато випускників Бучацького аграрно-технічного коледжу працюють на знаному по всій Україні підприємстві.
«Наше головне завдання у співпраці з «вишами», донести до студентів, що їх знання у майбутньому будуть необхідні. Що такі професії, як агрономи та зоотехніки будуть затребувані не тільки на нашому підприємстві, але і на багатьох інших. Такими екскурсійно-практичними заняттями ми спільно з викладачами повинні додати молодим людям більшої наснаги у вивченні своє професії,» – додав Михайло Євусяк.

Коментарі вимкнені.