У Тернополі за бойкот Валентина Хоптяна та Віктора Януковича жорстоко побили громадського діяча (фото)

Вчора пізно ввечері у Тернополі побили  громадського діяча Володимира Ханаса.

На нього напали четверо невідомих людей у самому центрі міста території арт-бару “Коза”.

Деталей потерпілий не може пригадати. У нього розсічена губа, у лікарні її зашили, від стаціонарного перебування у лікарні В. Ханас відмовився.  Зараз він вже вдома, говорить тяжко, але просить за нього не хвилюватися.

Напередодні Володимир Ханас, представляючи ГО Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”, ініціював звернення до журналістів,в якому сказано:

“Сьогодні будь-який можливий діалог влади і громади роз’єднала кров мирних громадян. Після брутального розгону Євромайдану ми вважаємо співробітництво з Кабінетом Міністрів, Президентом та його Адміністрацією Тернопільською ОДА та всіма РДА глибоко аморальним, а тому – неприйнятним. Ми бойкотуватимемо діяльність цих інституцій і зможемо відновити інформаційну співпрацю лише тоді, коли буде покарано всіх винних у злочині проти учасників Євромайдану, а влада на ділі відмовиться від насильства щодо всіх, хто реалізує своє невід’ємне конституцыйне право на свободу мирних зібрань. Ми звертаємось до журналістів інших видань та інших областей України підтримати нашу ініціативу про бойкот висвітлення діяльності влади.” – йдеться у документі.

 7days-ua

Коментарі вимкнені.