У Тернополі загорілося величезне заводське приміщення

3 листопада о 07:58 до оперативно-диспетчерської служби Управління надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Лук’яновича, 8 у місті Тернопіль.

На виклик негайно направили 1-ше відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го ДПРЗ Управління. Розвідкою, проведеною на місці події встановлено, що горить металева прибудова до складу, на території одного з приватних підприємств. Як вдалось встановити, загорання виникло орієнтовно о 07:15. На момент прибуття рятувальників площа горіння становила близько 30 м.кв.
Пожежа швидко набирала обертів, існувала загроза поширення вогню на суміжні приміщення. Керівником гасіння пожежі було прийнято рішення про залучення на гасіння додаткових сил та засобів. До місця події направили 2-ге відділення 2-ї ДПРЧ. Також на гасіння пожежі було залучено 2 ланки газодимозахисної служби.

Завдяки організованим та професійним діям рятувальників о 08:22 пожежу було локалізовано, а о 08:42 – ліквідовано. Під час гасіння врятовано будівлю. Всього на місці події працювали 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 6 чол. особового складу.

Загиблих та травмованих на місці події не виявлено. Матеріальні збитки та причина пожежі встановлюються. Розслідування за фактом пожежі здійснює Тернопільський МВ ГУ Національної поліції в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.