Автоматика для розпашних воріт CAME

vorota1001

Напевно, кожен автовласник бажає виїжджати з дому і повертатися після робочого дня в гараж з комфортом. Створити комфорт дуже просто. Завдяки лідеру на ворітному ринку України – компанії «ВОРОТА 24».

«ВОРОТА 24» пропонують на своєму офіційному сайті ознайомитись с великим вибором розпашних воріт, які на сьогодні найпопулярніші в Україні. Також є широкий асортимент автоматики до інших типів – секційних, відкатних, ролетних, підйомно-поворотних виробників CAME (Італія), FAAC (Італія), BFT (Італія), NICE (Італія), AN Motors (Тайвань), Doorhan (Росія), Somfy (Франція), Hormann (Німеччина), Sommer (Німеччина), Roger (Італія). На сайті доступний вибір моделей всіх типів автоматичних воріт, ролети і шлагбауми.

Автоматизація – це ідеальний спосіб удосконалення воріт і максимальної зручності для господаря. Під час встановлення автоматичного електроприводу можна буде забути про процедуру виходу з авто у погану погоду, аби відкрити ворота.

Італійський виробник автоматики CAME – найпопулярніший варіант для автолюбителів в Україні щодо встановлення на розпашних воротах. Розглянемо детальніше пропозиції бренду.

vorota002

Автоматика CAME може бути встановлена як на нових воротах, так і на воротах з обмеженнями. Приводи різних моделей допоможуть удосконалити ворота, автоматизувавши їх без особливих витрат і заміни всієї конструкції. Електричний привід ідеально впишеться в конструкцію воріт будь-якого типу без порушення зовнішньої привабливості, додавши практичності та комфорту.

Розпашні ворота мають одну або дві створки. Якщо ворота, які будуть автоматизовувати, ще не готові, можна використовувати варіант підземної установки, обладнання буде абсолютно непомітним. Тільки для цього необхідна знати масу створки та потрібні розміри. Також слід перевірити, чи є стовпи, які можуть зменшити простір для відкриття воріт. Важливо – положення створки щодо стовпа, до якої буде кріпитися обладнання.

vorota001

Якщо бажаєте компактне рішення і найменш помітне, оберіть підземну автоматику. Модель FROG від CAME ідеально підходить розпашним воротам, ширина стулки – до 3,5 м. Корпус монтажної основи забезпечить ізоляцію і захистить від атмосферних опадів. Підходить привід цієї моделі в автоматизації нових воріт.

Якщо ворота вже давно встановлені, то варіант моделі MYTO буде кращим. Висота монтажної основи моделі – 8 см, може бути встановлена зовні.

Якщо мало простору для відкриття стулок, підійде сковзкий привід для установки зовні. Наприклад, AMICO використовується для стулок шириною до 1,8 м. ATI – ідеально пристосований для воріт великих і середніх розмірів.

Якщо розпашні ворота ковані або залізні, ідеальний варіант для зовнішньої установки – KRONO, який має корпус циліндричної форми зі сталі.

За наявності великих стовпів, потрібен привід з установкою зовні і з важелем шарнірним FAST 40, який використовується для воріт орного типу зі стулками до 2,3 метрів. Але якщо ворота великих розмірів, потрібен міцний і потужний привід – модель FERNI з розрахунком на стулки до 4 м.

Автоматика CAME для воріт розпашного типу має кращі характеристики за будь-яких умов експлуатації.

Всі приводи CAME мають привабливий дизайн, відповідають європейським нормам безпеки.

У житлових комплексах з великою інтенсивністю використання CAME може запропонувати приводи з електроживленням 24 В. І навіть якщо буде відключення електроенергії, ворота працюватимуть безперебійно.

Купуючи автоматику CAME на сайті компанії «ВОРОТА 24», замовник вибирає простоту і функціональність в використанні воріт. Широкий асортимент пропозицій дасть можливість вибрати те, що відповідає індивідуальним потребам клієнта. Автоматика CAME і компанія «ВОРОТА 24» роблять життя зручнішим і безпечнішим.

Коментарі вимкнені.