Коли на Тернопіллі похолодає

До вихідних в Україні очікується тепла погода. А з 1 листопада – температура знизиться до +13°С.

«Погодні умови цього тижня мало відрізнятимуться від минулотижневих. В Україні переважав антициклонічний характер погоди. Опадів було мало. Такий характер погоди – майже без опадів, із температурою повітря, що перевищує норму на цей період на 4-9 градусів, – збережеться у більшості регіонів протягом найближчих днів. Лише у східних та південних областях температура повітря буде вищою на 2-3 градуси», – директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

За його словами, поточний тиждень можна розділити на два умовні періоди погодних умов. До 31 жовтня на території України збережеться дуже тепла погода, переважно без опадів. Лише в окремих регіонах західних та північних областей очікується слабкий дощ.

1-4 листопада в Україну надійде прохолодніша повітряна маса. З +13…+18 °С температура знизиться до +9…+14 °С у більшості регіонів. У західних та південних областях найближчими днями максимальна температура буде становити +18…+23 °С і в період з 1 по 4 листопада вона також знизиться до +13…+18 °С.

За матеріалами Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Коментарі вимкнені.