З точністю до 0,001 міліметра, – у Тернополі діти продемонстрували вищий щабель інженерної думки

19 – 20 жовтня 2018 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) з метою розвитку автомодельного спорту в області, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, відбулися обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі).

У заході взяли участь вихованці із Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра, Підволочиського центру дитячої та юнацької творчості та ТОКЦНТТШУМ.

Змагання з кордових автомоделей – це класика автомодельного спорту. Всі автомоделі виготовляються власноруч і кожний гуртківець позашкілля гордий за свою роботу. Кордове автомоделювання – вищий щабель інженерної думки, адже мікродвигуни розганяються від 36000 до 42000 обертів за хвилину. А це означає, що їх поршень має бути виготовленим із точністю до 0,001 міліметра та рухатися догори-вниз 600-700 разів на секунду.

На змаганнях було все – дитячі емоції зашкалювали. Тут – і радість перемоги, й переживання невдач, хвилювання перед виступами.

Переможцем змагань стала команда ТОКЦНТТШУМ, під керівництвом Якиміва Андрія Ярославовича. Друге місце посіла команда Підволочиського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Круковський Євген Іванович. І третє місце у команди Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра, керівник Бабій Петро Павлович.

Коментарі вимкнені.