Жителі Тернопільщини турбувались долею українського села, а Янукович тішився їхніми щасливими обличчями

Пряме включення із Тернопільщини у програмі «Діалог з країною» (прямий ефір з Президентом на каналі Інтер) відбулося із Синькова Заліщицького району.

Агроном DF Агро (в народі відомого як «Фірташеві теплиці») Оксана Баб’як поставила В.Януковичу запитання:

–          У нашому селі   є прекрасний тепличний комплекс, відбудована школа, дитячий садок, спортивний комплекс, будинок культури, але не в кожному українському селі є це. У нас це зроблено завдяки приватним інвестиціям. Тому в мене є питання до вас, пане Президенте: як буде розвиватися інфраструктура в інших селах нашої країни?

Президент В.Янукович втішився актуальністю питання і відповів, що це питання буде вирішено дуже швидко, оскільки розвиток сільського господарства, аграрний сектор економіки з року в рік дає все кращі показники. Щодо розвитку Фірташевого господарства у Синькові Президент зазначив:

–          Той підхід, який є і вашому селі на вашому підприємстві я дуже добре знаю. Я дуже добре знаю цього мецената – це є Дмитро Фірташ, який мене запрошував приїхати і подивитись, що він там наробив. В мене не було тоді часу, я не завжди встигаю їздити на свята. А це було свято душі, коли людина вкладає душу в справу. Він вклав гроші у рідну землю і людський потенціал на тій землі, де він народився.

Керівник держави також зазначив, що зараз є закон «Про державно-приватне партнерство», який дозволяє вкладати кошти у різні галузі, а в сільське господарство сьогодні вкладати вигідно.

Президент визнав, що сільські діти повинні мати рівні умови з міськими – школи, дитсадки, амбулаторії, дороги, побутові умови – і за це відповідатиме державна влада.

Янукович відзначив сучасні технології DF Agro, які має не кожна країна, і визнав, що Синьків – радше виняток, ніж закономірність. Президент також похвалив синьківчан, що піклуються за долю українського села і потішився їхніми щасливими обличчями.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.