Проект Бобка “мочить” Сергія Надала

Не встиг портал студентської столиці стартувати, як молода “журналістка” Ірина Вихрущ на власному блозі розмістила статтю під назвою “Особисто моя думка про потребу створення сайту “Тернопіль студентська столиця” (http://orange-irie.blogspot.com/2013/02/blog-post.html). Основна думка якої – Тернопільські студенти замість того, щоб вчитись, возвеличуватимуть мера-Надала.
На перший погляд чергова критична замітка про міського голову, яких немало гуляє Інтернетом. Але це лише на перший погляд. Давайте познайомимось з пані Іриною ближче.

Ірина Вихрущ пише про себе – журналіст-правдолюб
А тепер подивимось, що саме любить пані Вихрущ.
Ще декілька років тому активно “облизувала” свободівця Володимира Бобка на різних інформаційних майданчиках Тернополя – Джерела в тернопільському парку: для всіх чи для жменьки релігійних фанатиків? (http://www.0352.com.ua/article/71675), У Тернополі закликали студентів робити революцію (https://poglyad.te.ua/2011/06/u-ternopoli-zaklykaly-studentiv-robyty-revolyutsiyu/

), Ірина Вихрущ: Цне мі ся за Тобом, мій Лемківський краю! (http://zz.te.ua/iryna-vyhrusch-tsne-mi-sya-za-tobom-mij-lekivskyj-krayu/). За таку активну позицію та правдолюбство була обдарована “патроном” власним інтернет-ресурсом Львів-Тернопіль щоденно (http://ltdaily.info).
До цього моменту все ясно – молода журналістка, підробляє на політика, заробляє гроші, співає оди про подвиги “свободівця”. А тепер порівняймо, що вона пише про іншого “свободівця”, міського голову Сергія Надала – Ірина Вихрущ: День прапора, вмитий Бандера та сторожовий пес (http://zz.te.ua/den-prapora-vmytyj-bandera-ta-storozhovyj-pes/) та Ірина Вихрущ: Тернополяни порівняли Надала, прокуратуру і міліцію з глухими мавпами (http://zz.te.ua/iryna-vyhrusch-ternopolyany-porivnyaly-nadala-prokuraturu-i-militsiyu-z-hluhymy-mavpamy/), Сергій Надал “робить” з Тернополя столицю проституції? (http://ltdaily.info/uncategorized/serhij-nadal-robyt-z-ternopolya-stolytsyu-prostytutsiji) – автор Тетяна Колісник, подруга пані Вихрущ.
Виникає логічне запитання – “Що це, неузгоджена PR політика ВО “Свобода”, чи просто бажання пана Бобка підняти власну самооцінку шляхом попускання інших шляхом “ журналістки-правдолюбки”?”
Правдолюб Тернопільський

Коментарі вимкнені.