У Бучацькій громаді на Тернопільщині з’явилася перша поліцейська станція

Безпековий проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізували на території Бучацької громади. Тут відкрили першу поліцейську станцію.

Осередок безпеки функціонуватиме у селі Зубрець, щоб жителі найвіддаленіших населених пунктів громади отримували належну допомогу на місці. Оглянув поліцейську станцію та представив офіцера громади начальник ГУНП в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.
«Наші люди мають почувати себе у безпеці, поліцейські послуги мають надаватися якісно і вчасно. У вашій громаді будуть працювати ще 6 поліцейських офіцерів і найближчим часом ми це реалізуємо», – зауважив очільник обласної поліції.
До виконання службових обов’язків на станції приступив старший лейтенант Петро Антонюк, який пройшов відповідне навчання. Поліцейський обслуговуватиме 5 населених пунктів, у яких проживає понад 6 800 людей. У службовому приміщенні, де тепер працюватиме шериф, зробили ремонт, закупили нові меблі, технічне обладнання та надали йому у користування автомобіль.
Постійна присутність поліцейського у громаді — це необхідність сьогодення та захист людей, це добре розуміє керівництво громади. Вони зацікавлені у подальшому впроваджені безпекового проєкту у своїй громаді.

Загалом на Тернопільщині функціонує уже 46 поліцейських станцій.

Коментарі вимкнені.