Книжку екс-тернополянки Надії Гербіш можна буде придбати в онлайн-магазині
На Amazon.com і в офіційному магазині електронних книг Apple з’являться перші на пост-радянському просторі християнські електронні книги. Серед них – новела «Художниця» молодої письменниці Надії Гербіш, яка проживала у Збаражі, що на Тернопільщині.
Кожна із книг абсолютно сумісна з усіма платформами і електронними читалками. Зараз їх уже можна придбати у форматах для онлайн-читання, а також для таких букрідерів як Sony Reader, Kindle від Amazon, Nook від Barnes&Noble. Перед покупкою можна безкоштовно скачати частину книжки для попереднього перегляду.
Першопрохідцем у цій справі стало українське християнське видавництво «Ездра», де зараз працює Надія Гербіш. Видавництво планує поступово перевести всі книжки в електронний вигляд, як зазначає його директор Андрій Кравченко на своєму блозі.
Найпершою книжкою став україномовний переклад бестселера Тоні Ентоні «Приборкання тигра», другою – «Миссия возможна» Мерилін Ласло із тієї ж серії «По его стопам». «Художниця» в магазині вже цього тижня.
Як розповідає «Погляду» авторка, у «Художниці» багато болю і багато радості, багато запитань і значно менше відповідей. У книзі – становлення молодої дівчини як, власне, дівчини-жінки, як особистості і як художниці.
– Ця книжка – для всіх донечок, які росли без татів — і несамовито про них мріяли. Для тих, хто розчарувався і не вірить, що десь є вихід, – каже Надія Гербіш, – для тих, кому боляче. Для тих, кому немає з ким про це поговорити. І для тих, хто боїться мріяти – але все одно мріє.
Головна героїня переживає всі жахи і неприємності підліткового періоду, робить найгірші можливі помилки, але не перестає мріяти і шукати.
Пані Гербіш переконана, що немає непоправимих втрат. Знає, що, поки людина живе, усе можна почати спочатку. Письменниця дуже хоче, щоби кожен підліток усвідомив, будь-яка криза рано чи пізно закінчується. А виховання у неповній сім’ї, проблеми в стосунках із однолітками, передчасний секс, аборт, неусвідомлення себе та свого призначення – це завжди боляче. Але ніяк не смертельно.
– Напевне, для того, щоби довести все це, я і писала «Художницю», – розповіла Надія Гербіш, – потім вона три роки припадала пилом десь у моїх архівах, і ось лише тепер побачить світ. Мабуть, тому, що про таке не можна мовчати.
Читачі “Погляду” можуть скористатись знижкою, якщо платитимуть за книжку карточкою, код для знижки XM69Y. Купити “Художницю” можна і в українському магазині.
Кароліна Говірка
Надійка молодець!