Чому Михайло Головко схуд на 9 кілограм і чи доробить він дороги Клименка?

У Тернопільському центрі комунікацій Михайло Головко взяв участь у тест-драйві організацій Тернополя – проекту телеканалу ІНТБ та інтернет-видання “Погляд”. Представники Пласту, Німецької молоді, Файного міста,    Спілки офіцерів України  та журналісти протестували депутата. Пропонуємо вам найцікавіші запитання та відповіді цієї зустрічі. 

 —   Якими досягненнями за свою діяльність депутата міської ради ви можете похвалитися?

—   В першу чергу я ініціював прийняття ряду рішень, які ми відстоювали разом з громадськістю. Насамперед це рішення про заборону гральних автоматів, заборона продажу алкоголю в парках та нічний час. Можливо, ці рішення і не завжди досконало виконуються. Але соціологічні дослідження свідчать про те, що людям вони подобаються. На своєму окрузі як кожен депутат робив прийом громадян і допомагав людям, які до мене зверталися зі своїми проблемами.

—   Як будете вирішувати житлове питання в Києві?

—   Буду жити в готелі. Приїздитиму в Тернопіль часто, адже в мене тут сім’я та виборці. Я буду їздити в столицю як на роботу. Відрию громадську приймальню в Тернополі та кожному районі мого округу.

—   Чи можливо в результаті територіально-адміністративної реформи приєднання Тернополя до іншої області?

—   Ні, ми не дозволимо це зробити.

—   Зараз дуже багато людей палять на вулиці. Як можна з цим боротися?

—   Є рішення міської ради про заборону куріння в громадських місцях, яке вже довший час не виконується. Воно було ініційоване мною ще в 2008 році. Коли я нещодавно подав запит в міліцію, скільки людей було притягнено до відповідальності за куріння в громадських місцях, виявилось, що за місяць – це лише вісімнадцять чоловік. Потрібно збільшувати штрафи та міру відповідальності за такі дії на державному рівні.

—   Чи правда, що на офісі ГО «Твереза Тернопільщина», який вам був наданий міською радою в безоплатне користування, знаходився ваш виборчий штаб?

—   Мій штаб знаходився в Збаражі. Те, що на офісі зосереджена наша діяльність і там часто збиралися люди, які допомагали і мені, то я в цьому не бачу нічого поганого. Наші погляди збігаються. Члени «Тверезої Тернопільщини» розуміють, що тепер я не лише на міському, а й на всеукраїнському рівні буду піднімати питання щодо тверезого і здорового способу життя.

—   Як ви ставитеся до того, що під час Чемпіонату світу з водно-моторного спорту у парках продавали алкоголь?

—   Я не підтримую це рішення. Його прийняли, адже партнером свята було пиво Микулинецьке. Але я вважаю, що це не варто було робити.

—    Чи будуть закінчені дороги, які не доробив ваш конкурент по 164 окрузі?

—   Хоч це не функція народного депутата, можу запевнити, що дороги будуть закінчені. Щоправда, навесні, коли будуть для цього відповідні умови. До слова, дороги ці були зроблені не якісно. І ще не відомо, як вони перебудуть зиму, адже об’їзна в Кременці вже розсипається. Можемо зробити висновок, що нас в черговий раз намагалися купити, але наші люди розумні і з кожними виборами стають розумнішими та роблять правильний вибір.

—   На вашу думку, у виборах на вашому окрузі переміг бренд?

—   Ні, перемогла опозиція. Якщо би я не працював, то не переміг би. Звичайно, бренд тут свою роль відіграє, але основне – це робота на округу. Жоден кандидат не провів стільки зустрічей, як я. Це майже триста зустрічей з виборцями. Я об’їхав майже всі села. Де тільки люди не збиралися, я приїздив і спілкувався з людьми. В мене було дуже мало агітаторів. Набільше зустрічей проводив я сам. В день це могло бути 8-11 зустрічей. Навіть схуд на 9 кілограм.

—   Скільки вартувала ваша виборча кампанія? Чи правда, що її фінансували ваші батьки, які працюють за кордоном?

—   Це не відповідає дійсності. Мої батьки мають дуже багато видатків. Влітку ми женили брата, а сестра нещодавно народила дитину. Тому їм є кому помагати. Тим більше вони виїхали за кордон, щоб сплатити кредит на будинок. Тому батьки мені практично не допомагають.  Хотілося б, шоб вони швидше повернулися додому. Кошти на виборчу кампанію виділяла партія та її прихильники. Бували випадки, що люди самі приходили і допомагали. Одного разу навіть прийшов священик. Моя кампанія в десятки або сотні дешевша, аніж моїх конкурентів.

Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Чому Михайло Головко схуд на 9 кілограм і чи доробить він дороги Клименка?

 • 11:59 | 28.11.2012 о 11:59
  Permalink

  “Хоч це не функція народного депутата, можу запевнити, що дороги будуть закінчені.”
  Ха-ха! дороги робити – не функція народного депутата, а от ПООБІЦЯ-Я-Я-ТИ!!! – це якраз пряма його функція)))!

 • 18:43 | 28.11.2012 о 18:43
  Permalink

  нічого страшного, тепер відгодується)))

 • 12:32 | 2.12.2012 о 12:32
  Permalink

  Тернопільська обласна організація Спілки офіцерів України, щиро вітаємо з обранням нашого земляка до лав Верховної ради. Але ми наполягаємо на читкій стратегії державного, а не політичного будівництва. Всі, що буде іти в протиріч цьому буде сприйматися, як зрада національним інтересам. Звернення від СОУ буде спрямоване на громадські приймальні Михайла Головка.
  Слава Україні! Героям СЛАВА!!!

Коментарі вимкнені.