Інваліду Олександру Башті обіцяли відірвати голову біля Тернопільської міської ради (відео)

Олександр Башта, сидячи 20 років в інвалідному візку, дає раду собі та родині. А нещодавно повернувся в небо – кермував спеціально сконструйованим літаком. Також він має чітку громадську позицію. Тому колись балотувався у мери Тернополя та у депутати міської ради

11 липня біля Тернопільської міської ради Олександр потрапив у абсурдну ситуацію. Як розповідає чоловік, сталось це після того, як він попросив жінку, яка заблокувала йому вихід з автомобіля, від’їхати пару метрів вперед.

“Сергій Надал запросив на зустріч. Став біля міської ради. Йшов мужчина. Дістаньте мені візок. Відкрив багажник – дістав візок. У цей момент оця машина під’їжджає (показує на крутий джип Nissan, – ред.). Стає проти мене. Той з візком не може проїхати. Я постукав у віконце. А вона розмовляє по телефону. Кажу “жіночко, проїдьте, будь ласка,  два метри вперед”. То що я почув про себе – хто я такий і кому я буду вказувати. Ну, відповідно, я теж людина і мені “палець в рот не клади”. Ситуація парадоксальна – вагітна жінка і інвалід зустрілись в одному місці біля міської ради. Ну просто абсурдна. Абсурд в тому, що жінка неадекватно себе веде. Я розумію, що вагітністю можна прикриватись. Встала і каже “я тобі зараз тут устрою”. І зараз міліція, і зараз мені тут голову відірвуть. Друзів визвала. І зараз на мене спихнуть її сльози, що я такий бездушний. А то що я не міг вийти з машини, то я не бездушний. Да, хочеться їхати на джипі і всім поркати і всіх факати. Прийшли такі “ми тобі зараз” … Один вже втік. Я їм запропонував повернутись до мене задом і скинути штани, а не погрожувати мені”, – розповідає чоловік. 

Відео Про все

-1 thoughts on “Інваліду Олександру Башті обіцяли відірвати голову біля Тернопільської міської ради (відео)

 • 11:07 | 12.07.2013 о 11:07
  Permalink

  Задрали вже ті *** … За скільки права придбала неспитались в неї ?

 • 11:48 | 12.07.2013 о 11:48
  Permalink

  Класична ТПешка замурчала. Мало того, що неправа, нахамила, погрожувала ще й друзів покликала, які повтікали коли поняли, що ТП їх просто на дурне підписала. Олександре, Ви правий на всі 100%. А ще цікаво хто ж ця курка?

 • 20:59 | 14.07.2013 о 20:59
  Permalink

  блєєє, якими ж моральними уродами стають люди!!! жах… яка буде реакція нормальних ЛЮДЕЙ від влади?! може, хоть хтось з них також вважає це дикістю так поводитись на вулиці “приблатньоним фраєрам”?! чи немає надії на вас?!

Коментарі вимкнені.