“Навіть в Тернополі багато “освободітєлів”, які аборигенів рахують за бидло” – тернополяни про інцидент із Абдулліною

Солістка Національної опери Катерина Абдулліна на своїй сторінці у Facebook називала “бидлячими” українські школи: написала, що в російськомовній гімназії “контингент батьків різко відрізняється від бидлячих українських шкіл” та раділа з того, що її дитина “навчається серед морально здорових дітей, а не серед бидла”. 

Що з цього приводу думають тернополяни, дізнавався “Погляд”.

Журналіст телеканалу ІНТБ Мар’яна Том’як:

Думаю, що вона безперечно повинна вибачитись. Щоправда, коли я прочитала новину про її коментарі, я абсолютно не відчувала себе ображеною. Адже, “бидлом” є та людина, котра себе такою вважає. Я ж обожнюю свою країну, мову і культуру. Словом, пишаюсь тим, що я українка. І на висловлювання всяких “дамочок” не зважаю.

Щодо покарання, то майонез це, на мою думку, дурничка. Ця панянка працює співачкою в Національній опері України, підкреслюю – УКРАЇНИ. Погодьтесь не найгірша робота)) Абдуліна отримує тут аплодисменти, квіти, красиве життя і ….високу зарплату. Найгірше для неї – втратити усе це. Варто просто забути про неї, в першу чергу, як про співачку. Повірте мені, це для неї буде справжнісіньким пеклом. І дайте їй можливість “пробитися” на такий же рівень, але вже в Росії. Там вона буде розмовляти на “рідній” їй мові і дітки її будуть вчитися “среди морально здоровых детей.” Побажаємо їй “щасливої дороги”))))


Андрій ЛюбецькийАндрій Любецький, громадський діяч:

З одного боку переписка в соціальних мережах не повинна бути приводом для будь-яких конфліктів. З іншого боку ображати будь-кого будь яким чином навіть через інтернет для публічної людини не годиться. В таких питаннях як мова, держава, національні символи ми, українці, повинні бути єдині.

 

 

Андрій ГевкоАндрій Гевко, помічник народного депутата:

У неї не має розуму, зовсім відсутня елементарна культура. Людина яка себе поважає, такого не напиши. Я не виключаю, що ситуацію з майонезом вона спланувала сама.

 

 
Олександр Башта, тернопільський активіст:

Хіба може людина, яка навіть не володіє мовою того народу, українського, на землях якого проживає, українських, щось зробити для України? Якщо ти – українець, то сердце тобі підкаже. І тут неважливо, якою мовою ти розмовляєш ! А якщо ти – совок, тобто живеш минулим, то тобі вже нічого не поможе і ніщо не підкаже. ЯКЩО ВИ ВДОМА СВОЮ МОВУ “РАЗЛЮБИЛИ”, ТО ВИ АБО РАБИ, АБО ДЕБІЛИ!

 

Ігор КачмарськийІгор Качмарський, Активіст Всеукраїнського комітету захисту української мови:

На Абдуліну зараз всі обурюються, а таких людей навколо досить багато. Вона просто звичайна дура, яка ляпнула, що у інших на умі, а хтось з фейсбучних френдів її здав. Навіть в Тернополі багато колишніх “освободітєлів”, які аборигенів рахують за бидло. Під міцні напої вони можуть тебе прийняти за свого і наплести про “етіх бидляков із села” і “галицких рагулєй” – Ну ти ж нас панімаєш, правда?

 

Олег Різник, директор Резонанс Медіа:

Думаю, що замість майонезу мала би бути гаряча смола.

 

Коментарі вимкнені.