Пенсіонер на весіллі сказав гурту Лос Колорадос, що вони не музиканти, а гімно

— Пісня Кеті Перрі нас уже в доску заботала. На репетиціях її взагалі не граємо. У клубах тепер тільки своє, — розповідає гітарист тернопільського гурту “Лос Колорадос” 27-річний Ростислав Фук. Два роки тому колектив став популярним в інтернеті завдяки переспіву пісні “Хот енд Колд” американки Кеті Перрі. Відео в мережі переглянули понад 3 млн людей. Кеті Перрі написала про нього на власній сторінці в інтернеті. Ролик крутили по телебаченню США.

На зустріч у центрі Тернополя приходять гітарист Ростислав Фук та ударник 21-річний Олександр Драчук. Перший говорить по телефону із солістом, 30-річним Русланом Приступою.

— Каже, що з транспортом проблеми. Бреше. Певне, просто забухав.

Коли приходить Приступа, в арт-кафе просто неба музиканти замовляють пиво.

— Пісню Кеті Перрі ми за 15 хвилин забабахали. Весь секрет у тому, що ніхто з нас не думав, що вийде так смішно. Ми це відео скільки разів дивилися — не сміялися. Тільки помічали, як ми там лажаємо, — каже Руслан.

Розповідає, що контрабас із кліпа жодного разу потім не використовували.

— Його наш басист десь позичив. Засічки на ньому робив, щоб у ноти попадати — там ладів нема, як на гітарі. Баян теж використали вперше. Після цього ще рік возили за собою по концертах. Коли їхали в Польщу, митник попросив на ньому заграти. Певне, думав, що ми там якусь контрабанду веземо. Каже: “Нєвєм, цо то курва таке єст. Най пан заграє”. У них акордеон є, а що таке баян — не знають. Весь народ з автобуса вийшов — ржуть, хлопають. Баян подарували друзям із Польщі, бо змучилися тягатися з ним.

У репертуарі гурту 30 пісень, зокрема “Помідори”, “Ровер Україна”, “Півлітри”. Свій стиль називають агро-алко-роком. Представляються як гурт із села Тетильківці.

— Під час чергової п’янки дійшли висновку, що неправильно називати себе гуртом із Тернополя, бо більшість пісень про село. Назва Тетильківці така смішна, що на ній і зупинилися, — говорить Фук.

Наприкінці кожного концерту музаканти зі сцени просять газифікувати Тетильківці. Правда, ніхто з них не був там, і не знає, чи є там газ. Заробляють виступами на фестивалях, у клубах, на корпоративах. Кілька разів грали на весіллях.

— Зразу попереджаємо молодих, що не граємо весільних пісень. На свадьбі в Збаражі музика не сподобалася одному пенсіонеру. Каже: “На весіллі має бути вальс-полька, вальс-полька. А ви не музиканти, ви є гімно”.

Найближчим часом гурт можна побачити на фестивалях “Славське Рок” та “Захід”. Восени планують записати кілька пісень. Кажуть, на випуск альбому поки що бракує грошей.

Андрій ЯНОВИЧ, gazeta.ua

Коментарі вимкнені.