72 чиновника покарала тернопільська прокуратура!

Нещодавно проведеною прокуратурою Лановецького району перевіркою з’ясовано, що однією з сільських рад не вжито заходів щодо припинення безпідставного використання під пасовище земельної ділянки із земель запасу площею 20 га. З метою усунення виявленого порушення, прокуратурою внесено подання голові сільської ради з вимогою повернути зазначену землю у державну власність.

На бездіяльність органів місцевого самоврядування щодо повернення майже 6 га земель сільськогосподарського призначення у землі запасу, які перебувають у власності трьох іноземних громадян, віреаговано документами прокурорського реагування прокурорами Бучацького та Підволочиського районів.
Окрім того, за результатами виявлених порушень у ході проведеної перевірки прокуратурою Чортківського району, розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельних ділянок площею 6 га із земель запасу одним з товариств району.
Загалом, за наслідками прокурорських перевірок додержання вимог земельного законодавства при використанні земель запасу та резервного фонду у поточному році розпочато 5 кримінальних проваджень, внесено 180 документів реагування.
Вжитими прокурорами заходами попереджено незаконне надання у власність та користування таких земель площею 140 га, повернуто ще 569 га у землі запасу, до відповідальності притягнуто 72 посадові особи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та державного контролю, – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

 

Коментарі вимкнені.