На сцені Тернопільського драмтеатру показали відверті сцени (фото)

19 листопада в рамках проведення фестивалю “Тернопільські театральні вечори. Дебют” свою роботу журі та публіці запропонувала київський режисер-постановник Ірина Стежка. Вона, як і перший учасник фестивалю, Влад Сорокін, працювала з п’єсою Тетяни Іващенко. Але цього дня на сцені йшла не романтична драма, а мелодраматична комедія «Замовляю любов».

Для Ірини Стежки це вже п’ята режисерська робота, але перша постановка, яку вона здійснила за межами свого рідного театру – Київського академічного театру юного глядача на Липках.

– Із 1985 року я працюю актрисою, а 2005-го року закінчила режисерський факультет Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого і поставила уже чотири вистави: дві дорослі та дві дитячі. Три з них були номіновані на театральну премію «Київська пектораль». «Замовляю любов» – моя п’ята робота, і працюючи над нею, я познайомилась з чудовим театром, сильною трупою, талановитими акторами. Я також здружилася з драматургом Тетяною Іващенко. Ми разом працювали над цією п’єсою, удосконалювали, переробляли її під акторів, їхні характери. Це історія про те, що ніхто зі сторони не може зробити нас щасливими, тільки від нас самих залежить наше щастя. І про те, що справжні почуття неможливо купити за гроші.

Уже під час репетицій Ірина Стежка вирішила, що у постановку необхідно додати більш відверті мізансцени, які не обмежуються обіймами і поцілунками. Через це довелося навіть змінити акторів, оскільки перша актриса, відібрана на цю роль, не зовсім підходила для таких нововведень. Загалом, у виставі задіяні троє акторів: Наталія Мельничук (Віра Миколаївна), В’ячеслав Погудін (Кирило) та Ірина Маслюк (Надія). Виконавиця головної ролі Наталія Мельничук чудово зіграла Віру Миколаївну. Вона однаково переконливо виглядала і простуватою занудою в домашньому халаті, і пристрасною коханкою в інтимних сценах.

Ольга Трач, За Збручем

Фото Kurt Lee

Коментарі вимкнені.