Залізничники заплатять державі більше 300 тисяч через тернополянина

Львівський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення господарського суду Львівської області,  яким задоволено позов прокуратури Тернопільської  області про стягнення з транспортного підприємства шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу у сумі 328 тисяч гривень.

Нагадаємо, що службовець ДТГО «Львівська залізниця» допустив незаконну вирубку 158 дерев у лісозахисній смузі, розташованій на території транспортного підприємства, та не повідомив про цей факт своє керівництво і правоохоронні органи

Борщівський районний суд, розглянувши кримінальне провадження розслідуване стосовно працівника транспортного   підприємства за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість), визнав його винним у вчиненні недбалості щодо охорони державного майна. 

Враховуючи те, що юридична особа відшкодовує шкоду, завдану їхнім правником під час виконання ним своїх службових обов’язків, прокуратура області подала до суду позов про стягнення з ДТГО «Львівська залізниця» шкоди у сумі 328 тис. грн., заподіяної незаконною рубкою дерев.

Рішенням господарського суду Львівської області позов прокуратури області задоволено у повному обсязі.

Коментарі вимкнені.